Zofia Mikoś

Oceń mnie
Zofia Mikoś - 2.5/5. Oddano 40 głosy.

Polecam przeczytać

O mnie

Zofia Mikoś

Pasjonatka anatomii, medycyny naturalnej i konwencjonalnej. Interesuje się ziołolecznictwem, lecznictwem, zdrowiem publicznym i promocją zdrowia. Sama już od 6 lat praktykuje zdrowy styl życia, co tworzy z niej idealny wzór do naśladowania. Od 2 lat trenuje siłowo.

Lubi pomagać ludziom i dzielić się swoją wiedzą. Obecnie prowadzi dwie osoby w ich drodze do idealnej sylwetki i samopoczucia, doradzając w sferze odpowiedniej diety i treningu.

Na kursie instruktora kulturystyki i dietetyki w sporcie cały czas pogłębia wiedzę i nie ustaje w dociekaniach. Każdą informację podpiera badaniami i jeśli tylko to możliwe przeprowadza doświadczenia zazwyczaj na sobie. Jedno spojrzenie na daną sprawę to dla niej stanowczo za mało.

Jest osobą w ciągłym ruchu. 3 lata trenowała karate, rok grała w kobiecej drużynie piłkarskiej,
uwielbia kolarstwo ekstremalne, treningi interwałowe i podnoszenie ciężarów. W przyszłości planuje pracować jako instruktor certyfikowany i marzy o starcie w zawodach sylwetkowych oraz fitness.

Pomimo, że to istny huragan pełen zapału, nieustannie zmotywowany do działania, jej skrytym marzeniem jest dom oddalony od zgiełku miasta, gdzie mogłaby w spokoju celebrować naturę i harmonię, obserowaną głównie w ogrodzie z własną uprawą drzew i krzewów owocowych.

Nigdy nie cierpi z powodu braku pozytywnego myślenia.

Oceń mnie
Zofia Mikoś - 2.5/5. Oddano 40 głosy.

Artykuły

Kontakt

Dane kontaktowe

Wyślij do nas wiadomość

Jeśli masz do nas jakieś pytanie, skorzystaj z poniższego formularza.