Opinie

 1. Obserwuję dziwny zwyczaj tego portalu w zakresie demonizacji napojów, w tym energetyków i napojów funkcjonalnych, ze względu na zawartość cukru. Tak jakby napoje light nie istniały. Powstaje wrażenie, że taki napój zawsze ma cukier. Nawet w streszczeniu niniejszego artykułu pisze się o tym, że to bomba cukrowa.

  Artykuł urwany w połowie. Była zapowiedź rozwinięcia efektu placebo i nic. Zainteresował mnie ten wątek, bo na wiele osób działają energetyki, a na mnie wcale. Pijam tylko bezcukrowe dla smaku i szybkości gaszenia pragnienia. Tak, tak – bezcukrowe też istnieją 😀 Ciekaw byłem przyczyn.

  Nawet nie chodzi o dawkowanie. Zdarzyło mi się przedawkować w dniu zmęczenia. Efekt był w postaci mrowienia w całym ciele. Absolutnie, nie czułem się pobudzony, senność nie zmniejszyła się, chęć do wysiłku fizycznego nie pojawiała się, sprawność intelektualna również nie zmieniła się w żadną ze stron. Więc o co chodzi z energetykami?

 2. Koszelina nie jest syntentykiem.

 3. Te soki to odbyt z zagestnikow i syropu glukozowo fruktozowego wskazane tylko po aktywnosci fizycznej i niedozywionym, syf zadzi a ludki jak malpy ten burdel napedzaja

 4. No właśnie niestety te soki tak samo jak napoje gazowane mają rownie dużo cukru i nie są zdrowe, ale mało się o tym mówi. Najlepiej do picia wybrać wodę niegazowana i herbatki ziołowe, zielona, czerwona.

 5. A mnie interesuje sprawa cukru, bo każdy płacze bomba cukrowa ojeja ale to jest złe, a soki typu tymbark czy wszystkie pozostałe mają 10/11g cukrów na 100ml produktu, tak samo jak większość napojów energetycznych, no ale soki są przecież zdrowe i nie mają cukru

 6. Ciekawy artykuł. Kiedyś sporo tego piłam, jak byłam przemęczona, nie zaszkodziły, ale przestały działać, więc zaczęłam brać żeń- szeń. Już od dłuższego czasu pomaga mi żeńszeń i mój mózg pracuje na pełnych obrotach, koncentracja jest na tak wysokim poziomie jak nigdy, mam mnóstwo energii i siły przez cały dzień, nawet zwiększyła się moja kondycja fizyczna.

  1. Nieudana reklama zen szenia który nie ma udowodnionego działania

  2. Dziękujemy! Oczywiście naturalne rośliny są o wiele lepsze na pobudzenie organizmu niż napoje energetyczne. Polecamy również wypróbowanie guarany.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *