Opinie

 1. Srebro, przez wbudowanie się w błonę komórkową bakterii blokuje białkowe kanały jonowe odpowiedzialne za wpuszczanie do komórki składników odżywczych i wodę. Najprościej mówiąc degeneruje strukturę błony komórkowej. Kanały wodne zwane akwaporynami posiadają nie tylko bakterie, ale również komórki wszystkich organizmów wyższych. Skutki przyjmowania srebra we wszystkich przypadkach są szkodliwe !!! Zablokowanie kanałów jonowych i akwaporyn u człowieka może doprowadzić do rożnych dysfunkcji narządów.
  Inne zabójcze działanie srebra polega na przedostaniu się do wnętrza komórki. Degeneracyjne działanie na DNA i jego replikację. Taka komórka już raczej się nie podzieli, przynajmniej jako zdrowa.
  Zabija tylko „złe” bakterie..?
  Więc jak to się dzieje, że srebro atakuje tylko bakterie „złe” a „dobre” kocha. Liczne głosy śmią nawet twierdzić jakoby srebro podkręcało naszą immunologię na plus. To bardzo pokrętne wciskanie bajek nieświadomym konsumentom.
  Właśnie wyobraziłem sobie koloidy srebra z samurajskim mieczem, zabijające szczerbate, brzydkie bakterie, a głaszczące i przytulające te ładne, uśmiechnięte (te, które uważamy za fajne i pożądane). Coś takiego nie istnieje. O ile chemiczne związki antybiotyczne z apteki są wycelowane głównie w konkretną grupę mikrobów (po to robi się posiew), to w przypadku srebra salwa bije wszystko co stoi na drodze. Nie ma drogi metabolicznej pozwalającej wydalić z organizmu srebro. Gromadzi się tam, gdzie dużo limfy, przede wszystkim widać je w postaci szarawych obwódek wokół oczu i ust. Jest silnie bakteriobójcze. Stosowane na skórę nie czyni takiego spustoszenia. Stosowane doustnie bardzo duże. Oczywiście każdy jest panem swojej woli i w zasadzie swojego organizmu więc jeśli ktoś chce zmienić sobie mikrobiom jelit to jego sprawa ale polecanie tego komuś jest brakiem odpowiedzialności !!! Szczególnie polecanie dla dzieci które nie decydują co im zostanie podane podczas choroby. A efekt może być długotrwały. Probiotyki nie dadzą rady uzupełnić flory bakteryjnej !

  1. Bardzo mądrze napisany i dający do myślenia… komentarz. Wiedza, pomaga wrócić do zdrowia.

 2. Najlepsze jest jednak niejonowe srebro z płaską cząstką.

 3. WITAM WSZYSTKICH..OD JAKIS 8 LAT STOSUJE SREBRO KOLOIDALNE…….I NIE MAM ZADNYCH GRYP ITP.NIE BIORE ANTYBIOTYKOW.

 4. Od dwóch mc lecze rane srebrem koloidalnym.pięknie się goi .

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *