Justyna Paroń

Oceń mnie
Justyna Paroń - 3.3/5. Oddano 38 głosy.

Polecam przeczytać

O mnie

Absolwentka kierunku dietetyka na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, dietetyk kliniczny, doradca żywieniowy. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Specjalizuje się w leczeniu żywieniowym chorób dietozależnych i autoimmunologicznych. Pod swoją opieką ma wielu pacjentów z zaburzeniami metabolicznymi  oraz chorobami z autoagresji. Stawia na kompleksową opiekę, która obejmuje zarówno edukacje żywieniową, zmianę stylu życia oraz wsparcie psychologiczne w trakcie zmian oraz po kuracji.  

Doświadczenie zawodowe zdobyła w trakcie licznych praktyk zawodowych w szpitalach i placówkach medycznych. Obecnie przyjmuje pacjentów w gabinecie dietetycznym w Łodzi.  Laureatka nagrody Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi dla najlepszych absolwentów kierunku dietetyka w 2016 roku. Na bieżąco dokształca się poprzez udział w szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Prowadzi swojego bloga – zamalocukru.pl oraz profil na Facebooku i Instagramie. Udostępnia tam artykuły oparte o źródła naukowe oraz nowinki dietetyczne, które mają na celu wzrost świadomości społeczeństwa na temat zdrowego stylu życia.

W pracy kieruje się zasadą „Niech Twoje pożywianiem będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

Oceń mnie
Justyna Paroń - 3.3/5. Oddano 38 głosy.

Obserwuj mnie

Artykuły

Kontakt

Dane kontaktowe

https://zamalocukru.pl/

Obserwuj mnie

www

Wyślij do nas wiadomość

Jeśli masz do nas jakieś pytanie, skorzystaj z poniższego formularza.