Jesteś na:

dietetyk kliniczny Tomasz Chudziński

Oceń mnie
dietetyk kliniczny Tomasz Chudziński - 4.1/5. Oddano 11 głosy.

Polecam przeczytać

O mnie

dietetyk kliniczny Tomasz Chudziński

Tytuł dietetyka klinicznego zdobyłem kończąc Wydział Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Z racji, że nauka sprawia mi sporą frajdę i mogę później popisać się wieloma słowami o zawiłym brzmieniu, kontynuuję II stopień kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Jak każdy, posiadam swoją pasję! Nie trudno zapewne się domyślić, że jest nią dietetyka, a konkretnie kliniczna i sportowa strona tej dziedziny. W związku z tym, że teorię należy przekładać praktyką, ukończyłem liczne kursy i szkolenia, m.in. dietetyki sportowej, holistycznego podejścia do pacjenta czy profesjonalnego doradcy suplementacyjnego. Swoją wiedzą chętnie dzielę się z innymi prowadząc prelekcje dla szkół, ośrodków, klubów sportowych czy placówek opiekuńczych.
Jestem ponadto autorem publikacji ukazanej w książce „Wybrane zagadnienia z edukacji żywieniowej i aktywności fizycznej” pod red. M. Brodnickiego  oraz licznych wypowiedzi w lokalnej telewizji  (TVP3 Olsztyn) i radiu (Radio Olsztyn).

Podczas podjętej współpracy stawiam przede wszystkim na otwartość, profesjonalizm i holistyczne podejście. Moim zadaniem jest iść z Tobą ramię w ramię z w kierunku wyznaczonego celu, a nie jedynie nakreślać Ci ścieżkę postępowania.

Oceń mnie
dietetyk kliniczny Tomasz Chudziński - 4.1/5. Oddano 11 głosy.

Obserwuj mnie

Artykuły

Moja oferta

Moim priorytetem jest Twoje zdrowie oraz zadowolenie ze współpracy, dlatego przed umówieniem się na konsultację zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

  • Żywienie kliniczne – rozpisywanie indywidualnych planów żywieniowych w jednostkach chorobowych związanych z układem sercowo- naczyniowym, wydalniczym, pokarmowym, chorobach endokrynologicznych, metabolicznych, a także skóry.
  • Żywienie w sporcie – rozpisywanie indywidualnych planów żywieniowych dopasowanych do konkretnych dyscyplin sportowych
  • Analiza składu ciała wraz z interpretacją – pomiary antropometryczne (wzrost, masa ciała, obwody) oraz pomiar ciśnienia
  • Analiza dotychczasowego żywienia – analiza dzienniczków żywieniowych
  • Konsultacje dotyczące dotychczas  zażywanej suplementacji – analiza dotychczasowej stosowanej suplementacji. Rozpisywanie nowych indywidualnych planów w zależności od potrzeb.
  • Kontrola postępów – wizyty kontrolne, stały kontakt drogą mailową, telefoniczną, skype.
  • Wykłady oraz prelekcje żywieniowe – mają charakter edukacyjny. Prowadzone dla instytucji takich jak szkoły, hotele, korporacje, kluby fitness, placówki medyczne itp.
  • Wspólne zakupy z dietetykiem – mają charakter edukacyjny

Kontakt:

Strona internetowa: www.tomaszchudzinski.pl

media:  https://www.facebook.com/dietetyktomaszchudzinski/

telefon : 668 672 062

adres e-mail: [email protected]

skype:  t.g.chudzinski

 

Kontakt

Date kontaktowe

http://www.tomaszchudzinski.pl

Obserwuj mnie

www

Wyślij do nas wiadomość

Jeśli masz do nas jakieś pytanie, skorzystaj z poniższego formularza.