Opinie

 1. ja też sobie zakupiłam te kapsułki bo od pewnego czasu mam wrażenie, że moja pamięć to sito po prostu. No i polecali mi w aptece te kapsułki, że bardzo skuteczne, bo zawierają ekstrakt, a nie sproszkowane rośliny

 2. Jak zauważyłam, ze się zrobiłam zapominalska i zaczęłam mieć problemy z koncentracją, to sobie w aptece kupiłam suplement herbaya z wyciągiem z miłorzębu japońskiego i skutecznie mi się poprawiła praca mózgu

 3. Mozg to moj komp.
  Trenuj a bedziesz wielki
  Ale jak ktos jak ja traci pamiec a mam 37 lat nawt krutkotrwala to co ja mam robic isc i sie pow.
  Jakies srodki farmalogiczne
  Magnez nie wchodzi w gre
  Pozdrawiam

 4. Ja stosuje też mieszankę ziołowa Herbatka dla studentów, mimo że studentem już dawno nie jestem 😉

 5. Mam już swoje lata, więc zaczęłam zauważać, że pamięć nie ta i trudniej też mi się koncentrować. Dlatego zaczęłam brać ekstrakt z miłorząbu japońskiego, który ma zbawienny wpływ na pamięć i koncentrację.

 6. Na pamięć i koncentrację oprócz spożywania orzechów polecam pić sok z owocu granatu, buraka i winogron. Mi taki sok pomaga więc polecam.

 7. Ja bym dodała jeszcze jeden punkt – suplementy diety. Jeśli zainwestuje się w sprawdzony, to efekt jest naprawdę zaskakujący.

 8. Mozg to nasz komputer, steruje calym organizmem. Musimy o niego dbac. Niestety czasem nie mamy wplywu na czyhajace na niego zagrozenia. Wiem cis o tym bo mozg mojej mamy zaatakowal intruz- opryszczkowe zapalenie mozgu przechodzila. Ma uszkodzony prawy plat skroniowy, juz nigdy nie bedzie taka jak przed choroba… ?

 9. MÓZG ważna rzecz:) dbajmy o pamięć.

 10. Bardzo pomocna poleca.

  1. Ja polecam też poszukać niekonwencjonalnych rozwiązań. W moim przypadku bardzo skuteczne są medytacje, koncentracje, czy na przykład afirmacje do nauki. Z afirmacjami mp3 uczę się naprawdę szybciej, tak ze dwa razy lepsze wyniki otrzymuję.

   1. O co chodzi z afirmacjami do nauki? 🙂

  2. My również polecamy, bowiem o pamięć należy dbać 🙂

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *