Anna Bochenek

Oceń mnie
Anna Bochenek - 3.0/5. Oddano 3 głosy.

Polecam przeczytać

O mnie

Anna Bochenek

Osoba pełna pasji i wiedzy, pewna siebie i nieustannie stawiającą przed sobą nowe cele i wyzwania. Wypełniona jest po brzegi pozytywną energią, którą pragnie się podzielić z innymi. Pasjonatka sztuki kulinarnej. Wolny czas  najchętniej spędza w kuchni. Efektem tego jest blog Dietetyczne niebo, na którym już od ponad 2 lat publikuje przepisy na dietetyczne dania udowadniając, że zdrowe jedzenie może być smaczne, a osoby dbające o figurę nie muszą obawiać się deserów.

We wcześniejszych latach zmagała się z nadwagą, która podcinała jej skrzydła i odbierała wiarę w siebie. Wówczas zainteresowała się Psychodietetyką, czyli kompleksowym podejściem do tematu odchudzania, które obejmuje zarówno sferę fizyczną i psychiczną. Większość problemów z wagą ma źródło w głowie i to właśnie na tym polu należy rozpocząć pracę nad swoją wymarzoną sylwetką. Nauczyła się rozpoznawać emocje, nałogi i fałszywe przekonania, które były przyczyną jej niezadowolenia z własnego wyglądu. Zmieniła je i wygrała nie tylko ciało, w którym się świetnie czuje, ale też wiele pozytywnych zmian, które rzutują na całe jej życie.

Pragnie dotrzeć do jak największej liczby osób i przekazać im swoją wiedzę i doświadczenie. Chce, aby ludzie zamiast katować się kolejnymi dietami nauczyli się czerpać przyjemność z jedzenia i dodatkowo osiągneli swoją wymarzoną sylwetkę.

Oceń mnie
Anna Bochenek - 3.0/5. Oddano 3 głosy.

Artykuły

Kontakt

Dane kontaktowe

Wyślij do nas wiadomość

Jeśli masz do nas jakieś pytanie, skorzystaj z poniższego formularza.