Opinie

  1. Po gastroskopi(ból w okolicy mostka pieczenie) -zapalenie przełyku refluksowe, rozpoznanie choroba refluksowa żołądka i przełyku -nie brać żadnych inchibitorow pompy protonowej niszczą żołądek i kwas żołądkowy .
    Po posiłku neobionacid , rano 50ml sok aloes , i zmiana diety zero tłuszczu gotowanie na parze dużo warzyw i owoców i przechodzi ;)poprawa po tygodniu diety i aloesu i neobionacidu (ziołowe tabletki polisacharydy) całkowite obiady przechodzą po ok miesiącu

  2. Jest jeden sposób na reflux !!!! – Ja borykałam się chyba więcej niż 10 lat z refluxem,okazało się,że mam przepuklinę wpustową. Lekarz gasrtoenterologprzepisał mi MEZOPRAL 40 MG 2 X DZIENNIE . i TAK ZAŻYWAŁAM i czułam się dobrze. I w końcu przez przypadek poczytałam o tych lekach likwidujących kwas żołądkowy-I ZAMARŁAM-CO TE LEKI ROBIĄ Z CZŁOWIEKIEM-DOPROWADZAJĄ DO RAKA WIELU NARZĄDÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. teraz już wiem-NIE ZAŻYWAM tego przepisanego Mezopralu — tylko tak jak mówi Pan ZIęba—-PRZED KAŻDYM POSIŁKIEM 20 minut WYPIĆ 1 ŁYZKĘ OCTU JABŁKOWEGO NA SZKLANKĘ WODY:::::::TO PODNIESIE ZAKWASZENIE ŻOŁĄDKA I ŻOŁĄDEK WSZYSTKO STRAWI.A jak w trakcie pojawi się lekki reflux to pić szklankę po szklance czystej wody -i przejdzie.. Ja tak sie od jakiegoś czasu leczę. Mezopral zastał !!!

    1. Proszę napisać czy dzięki piciu octu pozbył się Pani refleksu, czy coś jeszcze Pani stosowala.

    2. Bierze Pani jeszcze coś na ten reflux??! Mam ten sam problem od 9 lat proszę napisać na maila [email protected]

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *