Opinie

 1. Dzisiaj kupiłam w Lidlu, rzeczywiście smaczna, Starłam kawałek na tarce i posypałam łazanki. Trochę zdrowia, oby można ją można kupić, ale przecież Lidl potrafi…..

 2. od 5.03.2018 w ofercie Lidla jest polska skorzonera po 9.99zł za kg- możemy spróbować 🙂

 3. Skorzonerę znam. Kiedyś uprawiałam w ogródku. Potem, po likwidacji działek, nie miałam z nią styczności, ale zachowałam w pamięci jej smak i kiedy w Lidlu zobaczyłam ją teraz w sprzedaży, z radością kupiłam. jest naprawdę bardzo dobra, bardziej jędrna i mięsista niż szparagi. Cieszę się, że ma tyle wartościowych składników, bo tego nie wiedziałam. Ostatnio, obraną i pokrojoną wrzuciłam do zupy zamiast ziemniaków i też była pyszna. Je się z przyjemnością, w przeciwieństwie np. do brokułów, które jem z rozsądku. Warto spróbować, polecam.

  1. Też tam kupiłam ale to chyba było jednorazowe wydanie bo teraz nie można kupić ani w Lidlu ani w żadnym innym markecie.
   Ostatnio poprosiłam Panią z zaprzyjaźnionego sklepiku jarzynowego o zakup na giełdzie- i co, sprzedawca chciał 40.-zł za kilogram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   1. W lidlu jest za 10 zl skorzonera

    1. J a też kiedyś uprwialam to warzywo-skorzonerę i dodawałam do rosołu, smak w rosole jest nie powtarzalny a rosół królewski i smak jak dawniej prawdziwie domowy.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *