Opinie

 1. Wszelkie tego typu wynalazki jak sukraloza, powinny byc ZAKAZANE a lamanie tego prawa powinno byc oblozone srogimi karami.Tu chodzi o nasze ZDROWIE i zycie. Z drugiej strony mamy ewidentnych oszustow, ktorzy dla zysku nie cofna sie przed najwieksza podloscia.Zamiast cukru, ktory wiadomo ze jest szkodliwy w nadmiarze, stosuje jeszcze wieksze trucizny typu aspartam czy sukraloza a wciskaja nam swoje klamstwa ze no, to teraz macie zdrowe napoje-bez cukru.Aspartam znajduje sie we wszystkich”zdrowych “wersjach napojow typu “zero”, “light”.Kto nas przed tym wszystkim obroni??? GDZIE do jasnej cholery jest panstwo ???!!!

  1. Dokładnie jak piszesz. Kto chce wyprzeć fakty niech dalej wypiera.

 2. Uważam, że w ty m artykule zostały podane puste argumenty tzn. nie są one niczym poparte (wyniki badań).

  1. Przeciesz napisali wystarczajaco , ze sukraloza rozklada sie do niebezpiecznych związków: chloroglukozy i chlorofruktozy, a dokładniej do 1,6-dichloro-1,6-deoksy-beta-D-fruktofuranozydo-4-chloro-4-deoksy-alfa-D-galaktopiranozydenu, zaliczanego do chlorowanego weglowodanu jakich wiecej Ci tu badan potrzeba ?

 3. A co teraz jest bezpieczne? Ludzie żrą chemię i konserwanty non-stop więc i żyją dłużej nic pokolenia poprzedne. Wybór należy do Ciebie lecz niestety pytanie: co jest zdrowe i ekologiczne, naturalne bez chemii oprysków itd itp (niepotrzebne skreślić). Powodzenia dla firm liczy sie maksymalny zysk a nie zdrowie ludzi.

 4. Już nie wiem boje się. Kupilam szampana dla dzieci a badania mowia mówią nie toksyczna a niektórzy ze tak. Już nic nie wiem. Napiszcie tak lub nie

  1. Ludzie, nie dajmy się zwariować! Wierzę, ze sukraloza (lub inne tego typu zwiazki”) może być szkodliwa, i chyba wszyscy jesteśmy przedmiotem jednego wielkiego eksperymentu co szkodzi,a co nie… ale nie dotyczy to wypicia jednego szampana raz na parę miesiecy ! Jeśli produkty tego typu są niebezpieczne, to przy długotrwałym, systematycznym spożywaniu, a nie od szklanki szampana raz na rok na urodzinach dziecka… Bo idąc tym tokiem myslenia nie można wyjść z domu – słonce szkodzi ! 😉

   1. Jutro oranżadę, później cole, następnie fante i tak dalej. Właśnie o to chodzi że to nie jest sporadyczne przyjmowanie trucizn ale codzienne pod różnymi postaciami.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *