Opinie

 1. Głodówka nie jest dla wszystkich, a wcześniejsze poznanie organizmu jest konieczne. Badania podstawowe poprzedzające głodówkę to konieczność oraz sprawdzenie czy nasze ewentualne choroby, leki, tryb życia nie są przeciwwskazaniem do podjęcia się niejedzenia. Zdrowy rozsądek jak we wszystkim jest potrzebny. Opinia lekarza także jest wskazana, lecz wiadomo jak większość z nich podchodzi do tego tematu. Dobrą wiadomością jest to, że także medycyna wiodąca zaczyna się powoli otwierać na naturalne sposoby leczenia, uzupełniając nimi tradycyjne metody.
  Ze swojej strony jak praktykującego głodówki bardzo polecam tą formę nie tyle leczenia, co oczyszczania ciała oraz umysłu. Zostawiamy za sobą stare, złe nawyki, które zastępujemy nowymi. Resetujemy nasze smaki, przyzwyczajenia i tylko od nas zależy czy utrzymamy nowy, lepszy styl życia. Bo jeżeli nie zmienimy diety to po co robić głodówkę? 🙂

 2. jestem na głodówce wodnej 18 dzień. wg autorów chyba już umarłem .

  1. Hahaha chyba tak!!!

 3. Witam,
  Dlaczego wprowadzają Państwo w błąd osoby czytające takie artykuły ?
  Sama nie raz byłam na głodówce leczniczej 16 dni.
  Świetnie się potem czułam + udało mi się zgubić 13kg, (bez ćwiczeń, jedynie chodziłam na długie spacery ) to nie jedyny plus głodówki , ponieważ dochodzą do tego mocne paznokcie piękna cera włosy oraz miękka skora.
  Oczywiście podczas postu były kryzysy, złe samo poczucie ( ból głowy, ciągła senność, lekko biały język itp, ) ale to tylko dlatego że organizm uwalnia się z toksyn.
  Ja zrobiłam post w okresie letnim i dużym plusem było to że nie było mi gorąco, wręcz odwrotnie ( na dworze 27 stopni ) a ja chodziłam w kurtce i długich spodniach 🙂

  1. Ja jestem na diecie (5 tydzień)warzywno owoowej w/g P. Ewy Dąbrowsk. Schudłam5kg i czuje się bardzo dobrze,mam więcej energii i siły do pracy nie jest łatwo ale idzie wytrzymać. Polecam warto.

   Ps.

   Po skończeniu 6tygodniowej diety dobrze by było stosować tą diete 1-2 dni w tygodniu. Znam osobe która po 5miesiącach schudła 16 kg .

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *