Opinie

  1. Ja myślę, że wiemy co kryje się w produktach spożywczych kupowanych w sprawdzonych punktach sprzedaży czyli w sklepach, są one wolne od zanieczyszczeń metalami ciężkimi, ponieważ są pod stałą kontrolą sanepidu, tam są badane przecież wszystkie produkty spożywcze z obrotu i jeśli jakiś produkt ma przekroczony poziom zanieczyszczenia, to jest wycofywany z obrotu.

  2. Mam pytanie czy w świeżych grzybach nie ma metali ciężkich, a tylko w suszonych? To samo z owocami suszonymi ! Wynika z tego że w procesie suszenia owoców i grzybów dodaje się do nich te metale, i to nawet w domu?
    Jestem bardzo ciekaw skąd mamy wiedzieć że dany dostawca jest sprawdzony i zaufany skoro kupujemy w sklepie?
    Ten artykuł to zbiór hasełek bez ładu i składu, to nie jest rzetelna wiedza to jest paplanina

    1. Oczywiście zanieczyszczenia występują zarówno w grzybach świeżych, jak i suszonych. W produktach suszonych występują one jednak w wyższych stężeniach. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć co dokładnie kryje się w produktach, które kupujemy, mimo to zachęcam do wybierania sprawdzonych dostawców.

  3. Mam problem z ołowiem ikadmem ,uwielbiam warzywa i owoce,czy detoks wystarczy aby pozbyć się tego z organizmu,mam niepokojące objawy i wygląda na to,że to z tego powodu.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *