Opinie

  1. Dietę sokową stosuję regularnie co kilka miesięcy, 2-3 i jestem bardzo zadowolona z efektów, czuje się świetnie, a moje ciało funkcjonuje na dużo wyższym poziomie. Soki wyciskam samodzielnie bądź korzystam z gotowych.

  2. Jak jest tutaj napisane bez białka nie dą się zyć , więc ta dieta jest szkodliwa .To przeciez lepiej mleko pić same mleko i czlowiek chudnie , rzezyje ,Normalnie będzie funkcjionował . > Trzeba wiedziec co mozna jesc a nie sluchaj szkodliwych porad .

    1. Białko,?!? Proszę doczytać w takim razie na temat laktozy której ludzki organizm nie trawi tylko gnije mu w jelitach… btw. Myśle ze psiego mleka by Pani nie wypiła wiec krowie mleko zostawmy krowa a ludzkie pijmy tal długo aż nam matka pozwoli. Tyle w temacie picia mleka.

  3. ja zainwestowałam w gotowe soki i mogę stwierdzić ze nie dosć ze są bardzo smaczne to jeszcze ładnie dzięki tej diecie oczyściłam organizm! świetnie się po niej czuję!

  4. Dobry artykuł .Dobre przepisy i porady znalazłem na terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki. Piję takie soki od lat które sam wyciskam i zdrowie i wigor mi dopisuje. Myślę, że dobrze jest połączyć dietę z ruchem lub jakimś sportem aby to przyniosło efekt.

  5. bardzo fajna ,stosuje pare lat .Jestem zadowolony z efektu w krótkim czasie schodzi do 8-10 kg przy moim 190 i waga110 dobry efekt…nooo a pozniej znowu bieganie,hude potrawy ziola itd.. tak to jest po40

  6. Przeszłam 3 dniową dietę sokowa. Na poczatku trochę się bałam, że będę w czasie jej trwania słaba i bez energii ale na szczęście nic takiego nie miało miejsca, chociaż momentami miałam ochotę wysadzić w powietrze wszystkie kawiarnie, bo to właśnie kawy najbardziej mi brakowało 😀 Same soczki mają bardzo fajny smak, są całkowicie naturalne i cukru. Nie było żadnych problemów z dostawą, cenowo też wyszło w porządku. Myślę, że będę co jakiś czas powtarzać taki detoks dla zdrowia.

    1. Jakie soki Pani piła

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

No terms found or there was an error.