Opinie

 1. od trzech miesięcy codziennie piję koktajl z zieleniny tzn. seler natka, pietruszka też natka i szpinak. Do tego dodaję w zalezności co mam- albo liść sałaty albo kawałek liścia kapusty, parę listków mięty no i dla smaku jakiś owoc w/g uznania, Dobry smak daje zielony ogórek ale te trzy pierwsze składniki są stałe. Po dwóch m-cach wyniki badań są zdumiewające. Cholesterol spadł mi z 224 na 146 , to ten całkowity a zły spadł ze 135 na 72. Oprócz tego zauważyłam że włosy mi nie wypadają wogóle, zwyrodnienie kości biodrowej nie boli, śpię jak niemowlę, żadnych problemów a stan zapalny w organiźmie spadł z 0,90 na 0,11. Nic więcej nie robiłam tylko piłam te koktajle więc ta poprawa z pewnością dzięki nim.

  1. ja też piję wodę przegotowaną z garscią pietuchy i całą cytryną,dzień w dzień cały dzbanek wypiję
   i świetnie się czuję 🙂

 2. W każdym artykule o pietruszce wszyscy się upierają, że to taka super skarbnica witaminy C. Co prawda ma jej dużo, ale kto zjada 100 gram natki pietruszki na raz i to regularnie?
  Dzisiaj zaryzykowałem i dodałem do koktajlu pół pęczka natki (około 20g) i przyznaję, że smak daje niesamowity. Od dzisiaj będę ją często dodawał do mikstur.

  1. ja miksuję 30g natki pietruszki, banana i 2 kiwi i jest pysznie 🙂 🙂 🙂

  2. hej , ja dokładam dwa pęczki pietruszki do koktajlów z truskawek i burakow i pije 2 dni i muszę przyznać że czyni cuda, wszyscy chorują a ja zdrowa, do tego chudne dla mnie bomba 🙂

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *