Opinie

 1. 15 lat pracuję – mam do czynienia z płytami offsetowymi aluminiowymi , są wytrawianie a następnie wypalane w temp.220 stopni.
  Ja to wszystko nadzorując wdycham..
  Od jakiegoś czasu moje stawy, mięśni są słabe i nie można znaleźć przyczyny, więc może tu mamy problem?

 2. Pieczarki produkowane na regalach aluminiowych (podloze kwasne) takze sa szkodliwe . Kupujac zawsze pytajcie czy nie sa z regalu aluminiowego, ale bedzie trudno takie znalesc , 90% produkcji na regalach aluminiowych.

 3. Obejrzałem ostatnio pewien film doktora, który zaleca na zatrucia od metali cięzkich oraz w erze Geo-Inżynieringu (Chemtrails) glinkę bentonitową (przyjmowaną doustnie). Rzeczywiście ma ona tysiące zastosowań od budowy dróg, ceramikę przez ogrodnictwo i kosmetykę a skończywszy na pozbywaniu się z organizmu zwierząt gospodarskich toksyn i metali cięzkich (w dodatku do wody lub pasz). Tylko tam jest blisko 20% tlenków glinu (Aluminium) – jest to normalny składnik skorupy ziemskiej z jednej strony a z drugiej to właśnie przed glinem się nas ostrzega.
  Z jednej strony mówi się, że wchłanianie Al droga pokarmową jest znikome szczególnie przy obecności związków krzemu (a tych jest najwięcej w glince) a z drugiej strony nawet czyste Aluminium (drobnocząsteczkowe) rozpylane w atmosferze z pewnością szybko się utlenia do postaci tlenków glinu.
  Pełna dezorientacja…

 4. W pascie Lakalut jest aluminium. ta pasta jest dla mnie bardzo skuteczna. czy powinienem przestac jej uzywac?

 5. No i oczywiście szczepionki zawierające aluminium

 6. Do tego szeregu wszedobylskiego aluminium należaloby dodać celowe rozpylanie w powietrzu pyłu aluminiowego przez wojska amerykańskie . Napewno nie jest to proces zakończony — jak gdzieś wyczytałam , co jakiś czas można zaobserwować dziwne chmury nad Polską i nie tylko .

 7. Znajomy powywalal wszystkie plomby amalgamatowe (o dziwo trzymaly mu ponad 20 lat), ale nie dlatego ze sie popsuly, ale zaczely reagowac z…woda w kranie. Gdybym go nie znal, uznalbym go za wariata, ale zrobilismy test – woda butelkowa kupiona za granica i ta kranowa. Okazalo sie ze po kranowie czuje on metaliczny posmak – jakby mu plomby rozpuszczało. Pasta do zebow – to samo. Inaczej zagraniczna inaczej produkowana na “tansze kraje”. Nie chce mi sie w to wierzyc, ale moze komus sie przyda taka informacja.

  1. A co w tym dziwnego?? przecież w wodzie z kranu,czy paście jest fluor a on reaguje z aluminium, rtęcią i talem w plombach

 8. Należałoby wspomnieć w powyższym artykule o sposobach leczenia / obniżania zawartości aluminium w organizmie?
  Z tego co wiem, preparaty krzemowe obniżają / oczyszczają organizm z części nadmiaru aluminium…………………

  Pozdrawiam.

  1. Skrzyp polny zamiast herbatki.

 9. Czy w aluminiowej butelce można przechowywać alkohol, zwłaszcza ten 40% ? Nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi. Same nierzeczowe komentarze.

  1. Alkohol, zwłaszcza ten 40%, się pije a nie przechowuje, ok?

  2. Nie !!

  3. Nie można No silnie reaguje

 10. Wartoby wspomnieć o powszechnym jeszcze do niedawna używaniu plomb amalgamatowych. Dentyści nie ostrzegali nas co one zawierają (a dobrze wiedzieli jakie metale ciężkie zawierają) i jakie będą tego konsekwencje. Trzymali sztamę wraz z lekarzami u których tysiące ludzi musi się teraz leczyć w coraz młodszym wieku na ‘dziwne’ choroby ? Dziekujemy wam…

  1. W przypadku plomb amalgatowych, zapewne chodziło Ci o rtęć, a nie o aluminium, o jakim jest ten artykuł…

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *