Opinie

  1. mam własne doświadczenia z odchudzaniem. Wcześniejsze, sprzed parunastu lat, gdy urządziłem sobie miesięczną głodówkę, co nie było szczęśliwym pomysłem chociaż waga pokazała 20 kg. mniej. Ale to stara historia. Natomiast obecny roczny tryb zmiany nawyków przyniósł obniżkę wagi o 26 kg. I nie jest to koniec dochodzenia do zalecanej wagi, bo miałem olbrzymią nadwagę ok. 45 kg. /135 kg. zamiast 90/. Jeżeli jesteś zainteresowany moim sposobem, ktory jest nieco rozbudowany to pisz na adres mailowy: [email protected]

  2. Wystarczy mniej jeść, zwłaszcza, że w tym wieku metabolizm jest zwolniony. Więcej uprawiać sportu i zrezygnować ze słodyczy i śmieciowego jedzenia. Ponad to polecam pić soki warzywne. Polecam sok z buraka, marchwi, cytryny i imbiru. Taki pomoże w walce z nadwagą, doda energii i poprawi zdrowie. Żadnych suplementów nie polecam, bo to sama chemia. Mam 55 lat bycze zdrowie i wygląd młodzieńca.

  3. Po 50 należy zadbać o metabolizm. Dlatego żeby cieszyć się szczupłą sylwetką, codziennie stosuję odpowiedni suplement. Preparat jest w 100% naturalny, nie obciąża organizmu, przyśpiesza przemianę materii i dostarcza niezbędnych witamin. Oczywiście nie można opierać się jedynie na samym suplemencie. Należy pamiętać o odpowiedniej dawce ruchu oraz diecie dobranej do wieku.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *