Opinie

 1. Dzień dobry chciałam kupić herbatę na odchudzanie i spalenie tłuszczu które lepsze mam kupić herbatę ?

 2. Ja schudłam ponad 8 kg pijąc te herbatę

 3. Tylu bzdur w jednym artykule o herbacie dawno nie czytałem. Począwszy od tego, że autorka myli poszczególne gatunki herbaty a skończywszy na mitach na temat wypłukiwania wapnia przez kofeinę. Pani dietetyk dwója z wykrzyknikiem.

  1. Każda czarna herbata , podobnie jak kawa wypłukują minerały , dlatego nie powinno się ich pić zbyt często lub uzupełniać braki minerałów, szczególnie magnezu, potasu.

 4. Herbata ulung w czasach PRL-u to była zwyczajna, b. słaba herbata gruzińska. W tamtych czasach nie było w naszym kraju w handlu detalicznym herbaty pu- erh.

  1. Twierdzenie, że Ulung w czasach PRL to słaba herbata gruzińska, to brednie. Ulung była tanią herbatą chińską. W sklepach była też – lata 60 – herbata gruzińska (tania i beznadziejna ) a także drogie Yunan i Madras. W latach 70 uległo to jednak zmianie.

 5. oolong, a pu-erh to dwie zupełnie różne herbaty. Polecam sprawdzenie wszystkiego dokładnie… przed napisaniem artykułu

 6. Jaka herbate czerwona kupic z PU erg w liściach czy zaszetkach aby pomogło w odchudzaniu.. Prosze o rade

  1. Pu Erh to nie Ulung. Łączy je tylko to, że są herbatami i są czerwone.
   Jaki krótki proces fermentacji ? 20 lat to krótko ?

  2. Nie wiem czy to aż tak pomoże na odchudzanie, ale i tak sobie kupiłem (do urwania mam tylko 3kg). Kupiłem liściastą z marketu, niestety czuć mułem, ale ten typ tak ma. Co do odchudzania to jednak polecam np. rower i tępienie wszelkich słodyczy. Polecam też jeść produkty o niskim indeksie glikemicznym. Trochę ruchu i cierpliwości i powoli waga będzie spadać.

   1. Ja kupiłam nie w markecie a w herbaciarni. Ma dodatek mango. Druga dodatek skórek z cytrusów. Poprosiłam o takie które nie mają tego ziemistego posmaku i zapachu.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *