Opinie

 1. Sławek głupoty piszesz.
  Słaby z nas drapieżnik bo układ pokarmowy i zęby człowieka nie są przystosowane do jedzenia surowego mięsa nawet po ugotowaniu w dużych ilościach na szkodzi. Co do diety wegańskiej to Azjaci jedzą dużo warzyw, owoców, ryb oraz owoców morza i są najzdrowszymi i najdłużej żyjącymi ludźmi.
  Pozdrawiam.

 2. A gdzie są ryby? To tez mięso.

 3. MIĘSO CZERWONE LUB ROBIONE MECHANICZNIE{FABRYKI ITP} POWODUJE RAKA!Ale są teraz nowsze badania wykazały,że tak,powoduje.Po za tym teraz krowy świnie i tak dalej są faszerowane chemią za życia jak i podczas produkcji

  1. Moja roczna córka ma anemię i nagle czerwone mięso jest potrzebne bo zawiera żelazo caly czas dawalismy jej drób bo niby zdrowy i w co tu wierzyć .Te wszystkie badania są o wuj rostrzaść.

   1. pozyskuj żelazo z roślin a nie z rakotwórczych zwłok 🙂 gwarantuje, że po miesiacu zbilansowanepj diety wegańskiej córka będzie całkowicie zdrowa.

    1. Sraty taty pierdaty. Warzywa nigdy nie zastąpią mięsa. Człowiek jest drapieznikiem więc potrzebuje mięsa. Jeszcze nie słyszałem żeby dzięki diecie wegańskiej ktoś dozyl setki, wręcz przeciwnie. Problem w tym , aby się ruszać. Żaden facet na budowie nie przezyje bez odpowiedniej do Jego postury dawki MIESA . Kota czy psa nie nakarmisz warzywami , podobnie jest z człowiekiem. Pozdrawiam serdecznie.

     1. Sławek głupoty piszesz.
      Słaby z człowieka drapieżnik bo w przeciwieństwie do dzikich zwierząt nasz układ pokarmowy i nasze zęby nie radzą sobie z surowym mięsem. Co do diety wegańskiej to Azjaci jedzą dużo warzyw i owoców morza i są najzdrowszymi i najdłużej żyjącymi ludźmi na ziemi.
      Pozdrawiam.

     2. Otóż to.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *