Opinie

  1. Bardzo dobrze smakuje pokrojony w kostkę i zamrożony można ssać kosteczki i wtedy ma działanie przeciwbólowe jak tabletki spróbujcie polecam .Poradził mi to lekarz onkolog.

  2. Kupiłam dziś połówkę ananasa. Wiedziałam, że wiąże się z nim niespodzianka… Drętwienie języka. Dzieci nie chciały, więc zjadłam ćwierć ananasa sama za jednym zamachem. Zaskoczył mnie smakiem, który nie był jednolity i słodki… Jak zaczął mnie szczypać język i usta odłożyłam. Pieczenie się wzmagało, więc zagryzłam batonikiem, którym ciężko było przegryźć smak. Jak poczytałam, jakie doskonałe właściwości ma ananas, to żałuję, że zagryzłam go czekoladowym batonikiem i aż chciałoby się go jeść regularnie, ale czy dam radę…? Moje biedne usta, “poparzone”, ale dla samej witaminy C – warto było!

    1. Ja mam patent na świeżego ananasa – czego już nie daję rady zjeść, właśnie z powodu sensacji w ustach, to blenduję i wypijam jako pyszne smoothie z gładką pianą 🙂

      1. Ananas musi być dojrzały żeby go jeść. Unikniesz niemiłych odczuć podczas jedzenia tego owocu jeżeli poczekasz aż ananas dojrzeje – ma wtedy kolor pomarańczowy i wydziela piekny, słodki zapach ?

  3. Wątpie żeby ten w puszce był aż tak wartościowy, wiecej chyba w nim cukru niż witamin. Ja tego z puszki nie lubię, ale świeży to co innego – to jest smak ananasa:-)

  4. co drugi dzień wcinam całą puszkę

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *