Opinie

 1. Jetem b aktywny. min 1h albo więcej spaceru po lesie; 3x basen w tyg; zero cukru; dieta wegetarianska. bez piwa; brzuch rośnie – chociaż cały czas się odchudzam i po sukcesach (razem ostatnie lata ponad 20 kg), waga wraca; a co to jest za specjalista co miesiąc temu skończył dietetykę?

  1. Wojtek chodząc po lesie nie podjadaj szyszek to znów waga spadnie

 2. Pięknie się czyta ale nie każdy ma czas na aktywność fizyczną. Ja pracuję od 7 do 15-17, niemal cały ten czas jestem w samochodzie. Po pracy szybko zakupy, gotowanie, sprzątanie, dzieci, i jest 22:00, nie mam już czasu dla siebie. Ponadto studiuję zaocznie, więc co 2 weekend siedzę po 11 godzin dziennie w ławce a wolny weekend to głównie odgruzowywanie domu, masowe pranie, zakupy i nauka. Proszę znajdźcie mi w tym chaosie godzinę dziennie na aerobik czy w ogóle spacer, bo każdego dnia wieczorem już jestem wystarczająco wykończona….

  1. jesteś słabo zorganizowana. Też pracuje podobnie jak ty. Mam te same obowiązki. Wyjdź z haosu – PLANUJ. Można.

 3. [moderacja obraźliwej treści] Człowiek chce się czegoś konkretnego dowiedzieć, a wy piszecie ogólnikami, typu, ze należy zastosować dietę i ćwiczenia… To i ja wiedziałem… Tylko strata czasu, czytając te beznadziejne artykuły. [moderacja obraźliwej treści]… nie pozdrawaim

  1. Gdyby istniał uniwersalny przepis na piękną sylwetkę i do tego bez wysiłku, wszyscy chodziliby piękni i szczupli. Niestety tak nie jest. Każdy organizm jest inny i każdy reaguje inaczej. Dieta i ćwiczenia to pewna zasada, która działa. Jeśli masz problem z dopasowaniem odpowiedniej diety i nie widzisz poprawy udaj się do specjalisty.

   1. To może chociaż jakieś przykłady? Rozpisywanie się, żeby podać 2-3 ogólniki, to pseudo-newsy.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *