Opinie

  1. Wiesiołek to niedocenione dobro dla mnie. Mam wysokie ciśnienie, chorobę niedokrwienna serca, asmę niewiadomego pochodzenia i wiele innych chorób. Lekarz zapisał mi olej z wiesiołka już co najmniej 20 lat temu. Biorę leki wypisane na receptę na w/w choroby oraz olej z wiesiołka 2 razy dziennie, bo wiem, że jest mi bardzo pomocny dla mojego organizmu. Polecam wszystkim i dziękuję, że jest coś co działa na moją korzyść. Jest tylko jedna uwaga! jest dość drogi.

  2. Polecam smarowanie chorobowo zmienionych miejsc (AZS, łuszczyca, trądzik) olejem z wiesiołka tłoczonym na zimno. Regularnie stosowany sprawia, że skóra odzyskuje zdrowy wygląd. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż ciągłe smarowanie skóry maściami sterydowymi.

    1. Po zazywaniu 2 kapsolek dziennie oleju z wiesiolka, zaowazylqam ze zaczelam chudnac czego nie chcialam, gdyz jestem szczupla. Zaczelam brac po 1 kapsolce i waga nie spada. Bralam go na PSM i objawy znacznie zlagodnialy. Teraz biore go na menopauze, i objawy goraca i zalewania potem tez bardzo zlagodnialy. Co do cholesterolu to, watroba produkuje nadmiar cholesterolu w odpowiedzi na stany zapalne w organizmie. Moga to byc nawet ukryte alergie.

  3. Olej z wiesiołka jest nieocenionym i niedocenionym dobrem, który daje nam natura. Odkąd codziennie łykam kapsułki z olejem z wiesiołka. Unormował mi się poziom cholesterolu i jestem mniej podatna na infekcje. Polecam!

    1. przez pół roku brałam kapsułki z oleju wiesiołka i cholesterol nie obniżył się, nie polecam

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *