Opinie

  1. W swojej diecie korzystam z soków owocowo-warzywnych które sam wyciskam. Piję codziennie takie soki wg. zaleceń terapiasokami.pl/odmladzanie-komorek. Witaminy i enzymy zawarte w sokach dbają o moje zdrowie i wygląd oraz dają dużo energii. Mimo swoich lat wyglądam i czuję się młodziej. Uprawiam też sport i aktywnie spędzam wolny czas na świeżym powietrzu.

  2. Droga Pani, kawa jest zdrowa, tylko trzeba wiedzieć jaka i w jakiej ilości; mięso jest źródłem białka słuzącego odbudowie komórkowej – tylko znowu trzeba wiedzieć ile i jakiego mięska trzeba; warzywa i owoce – tez troszke trzeba ale z zachowaniem umiaru i wiedzy o tym, co z nich jest nam naprawde potrzebne, wszak organizam ludzki nie trawi błonnika (rozpuszczalnego i nieorzpuszczalnego); jest taki film “C.K.dezerterzy: i cytat: -po co panowie oficerowie pija czarna kawę? – żeby gówno glanc miało! I tak jest z warzywkami – powoduja wypełnienie kiszek, wzmożenie perystaltyki i troche podkarmiają naszych lokatorów – florę bakteryjną. Jaja, masło, mięso, codzienna porcja Omega-3 i Omega 6 w odpowiednich proporcjach i z odpowiednich olejów odpowiednio uzyskanych – to jest zgodne z biochemia człowieka i fizjologia. Porca ruchu, odpowiednie oddychanie i spoko, wracamy do zdrowia lub zachowujemy zdrowie. A na początek radze poczytać biochemie i i fizjologię. Wtedy dopiero można mówic co jest cacy a co be. [moderacja obraźliwych treści]

    1. Wszystkie produkty mają swoje dobre i złe oddziaływanie na organizm człowieka. Najważniejsze jest, aby nasz dieta odpowiadała na wszystkie jego potrzeby – to prawda. W naszym artykule uwzględniliśmy jednak produkty o działaniu „odmładzającym”, czyli bogate w przeciwutleniacze, lekkie i zdrowe. Kawa pod tym względem nie do końca się do nich zalicza, co nie umniejsza jej pozytywnym właściwościom w innych aspektach np. przyspiesza metabolizm, co może mieć pozytywny wydźwięk w procesie odchudzania. Zachęcamy do ponownego przeczytania artykułu aby w pełni zrozumieć jego sens.

      1. A ja się zgadzam z artykułem, ponieważ zrobiłam na sobie mały eksperyment. Na kilka miesięcy zaprzestałam picia czarnej kawy, herbaty. Starałam się jeść produkty które “nawilżają”: czyli dużo owoców. Postawiłam także na warzywa, zielony jęczmień. Samodzielnie wyciskałam soki. Cera była jednolita, dobrze napięta, zmarszczki się spłyciły. Była poprostu świetnie nawilżona. Obecnie wróciłam do picia kawy i muszę przyznać że bardzo szybko cera zrobiła się cieniutka i mega przesuszona. Z całą pewnością mogę potwierdzić że jeśli chodzi o kawę czy herbatę to nie wpływają one dobrze na młodzieńczy wygląd mojej cery.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *