Kiedy dziecięca zabawa zamienia się w trening!

16 18 20

Pewnie wielu z nas trening kojarzy się z ogromnym wysiłkiem, powtarzającymi się ćwiczeniami i ciężarami, pod którymi ugina się podłoga. Wcale tak nie musi być! Zabawy, które pamiętamy z dzieciństwa także mogą stać się świetnym treningiem!

Połączenie treningu z zabawą

Najlepiej dobrać odpowiedni trening do założonego celu. Kiedy chcemy rozbudować mięśnie lepiej wybrać się na siłownię, a kiedy chcemy pozbyć się zadyszki warto zacząć bieganie. Kiedy chcemy schudnąć najlepiej ćwiczyć regularnie! Oczywiście tu najlepsze okażą się treningi interwałowe. Wszystko to brzmi bardzo poważnie, dlatego dziś przedstawiamy Wam efektywne treningi, które przypominają popularne dziecięce zabawy!

  1. Hula Hop – pewnie każda dziewczyna choć raz kręciła na biodrach koło hula hop. Dziś ta niepozorna aktywność może stać się Twoim codziennym treningiem! Nie tylko świetnie spala kalorie, ale także wzmacnia mięśnie brzucha!
  2. Zumba – wśród najpopularniejszych treningów fitness już od dawna znajduje się zumba. To niezwykła rozrywka dla każdej kobiety, połączenie tańca i gimnastyki. Pełne energii treningi wywołają u Was z pewnością uśmiech i rozładują napięcie! Przy okazji spalicie mnóstwo kalorii!
  3. Jumping fitness – aż trudno uwierzyć że skakanie na trampolinie może stać się niezwykle efektywnym treningiem! Uważajcie jednak trening ten może jest niepozorny, ale z pewnością wyciśnie z Was siódme poty! Ponadto wzmocni całe ciało i pomoże pozbyć się uciążliwego tłuszczyku!

Wybierz swój ulubiony trening i niech już nigdy nie będzie dla Ciebie przymusem a dobrą zabawą!

Kup dietę online – od dietetyka
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Kiedy dziecięca zabawa zamienia się w trening! - 2.5/5. Oddano 2 głosy.
Autor artykułu: