Opinie

  1. Schudłem14 kg w ciiągu 3 miesięcy, z tym , że w szpitalu byłem 12 dni. Ze 118 kg do 104.Utrzymuję tą wagę ale ciągle liczę kalorie. Uważam, że bardzo ważny jest wysilek fizyczny. Zero podjadania w nocy. Niestety, spadek wagi ciała idzie w ślimaczym tempie. Ale idzie. I nie jest to krzywa pochyła, tylko sinusoida. Zupełnie jak w tym dowcipie o piłce nożnej : po boisku biega 22 zawodników – a na końcu i tak zawsze wygrywają Niemcy.

  2. Super ,20 kg w ciagu 2 miesiecy? Jak pani to zrobila bo ja musze stracic ok.10 kg .Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow w tym kierunku.

  3. Śniadanie jako najważniejszy posiłek dnia, powinno dostarczać wszystkich potrzebnych witamin oraz składników. W trakcie odchudzania to właśnie na nim najbardziej się skupiłam. Zawsze owsianka z owocami. Ponadto unikałam nadmiernych ilości cukru, stosowałam iqgreen i starałam się prowadzić aktywny tryb życia. Dzięki temu pozbyłam się 20 kg nadwagi w zaledwie 2 miesiące. Od tego czasu minęło już pół roku, a efektu jojo jak nie było, tak nie ma.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *