Buraki wspomagają życie seksualne

16 18 20

To powszechne warzywo jak się okazuje kryje przed nami jeszcze wiele tajemnic! Warto włączyć je do diety z wielu powodów.

Buraki na problemy w łóżku

Buraki ważne są w diecie osób odchudzających się, bowiem wspomagają trawienie. Kobiety dzięki burakom szybko uzupełnią utratę żelaza po menopauzie, a także łagodzą objawy menopauzy. Buraki wpływają także na układ krwionośny, co z pewnością odniesie wiele pozytywnych skutków w diecie sportowców i mężczyzn.

Wszystko to dzięki cennym azotynom, które zawierają. Głównym celem tych substancji jest rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki nim trening może być jeszcze bardziej wydajniejszy! Zwiększają one transport tlenu z i do mięśni. Największe efekty odczują osoby, które uprawiają intensywne sporty beztlenowe jak biegacze czy pływacy. Jednak to jeszcze nie wszystko!

To także świetna wiadomość dla Panów. Azotyny zawarte w burakach rozszerzają wszystkie naczynia krwionośne, także te w narządach płciowych. Dzięki temu poprawiają jakość erekcji i zwiększają intensywność doznań. Warto także wziąć pod uwagę inne naturalne afrodyzjaki, które wspomogą życie seksualne.

Sprawdź swoje zapotrzebowanie kaloryczne

Darmowy kalkulator online

Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Buraki wspomagają życie seksualne - 2.7/5. Oddano 9 głosy.
Autor artykułu: