Opinie

  1. Kuchenka mikrofalowa (podobnie jak ostatnio tak modna indukcyjna) to czyste samobójstwo. Dlaczego nikt nie ostrzega kobiet w ciąży, że zabijają w ten sposób swoje dziecko? Ludzie opamiętajcie się. W pogoni za oszczędnością czasu rujnujecie swoje zdrowie.
    Wasze dziecko siedzi trzymając w ręku ładującą się komórkę lub podłączonego do zasilacza laptopa na brzuchu? Interweniujcie! Minimalna bezpieczna odległość od ciała w wypadku ładującego się telefonu to 20 cm a laptopa 50cm. Zwolnij tempo i żyj! Szpitale są pełne dzieci chorych na raka…

  2. xd

  3. … zwykle model atomu Bohra jest traktowany z przymrożeniem oka. Niby fajny – ale niedorzeczny.

  4. Ten artykuł jest obraźliwy dla wszystkich czytających którzy ukończyli szkołę średnią. Nie mówiąc o ludziach którzy mieli chemię na studiach. Autor który pisze o molekułach w których mikrofale “zmieniają ułożenie elektronów” miał chyba jedynkę z tego przedmiotu. Proszę poczytać o modelu atomu Bohra choćby 15 minut i odpowiedzieć samemu sobie czy mikrofale są w stanie zmienić poziom energetyczny atomu. Autor przytacza badania Hansa Hertela z lat 80tych które były szeroko komentowane i deprecjonowane w środowisku naukowym jako kompletnie bezwartościowe. Hans nie pokwapił się aby opublikować wyniki badań, nie przeprowadził poprawnego dowodu. Całe badanie odbyło się w ciągu 2óch miesięcy i polegało na tym że Hertel i 3 jego kolegów jedli wyłącznie jedzenie przygotowane w mikrofalówce. Po tym jak grupy badawcze zajmujące się podobnymi zagadnieniami praktycznie ośmieszyły jego grupę, zaprzestał wszelkich działań.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *