Opinie

 1. Witam . Mam pytanie zawarte osłonek . Gdy będę spożywał suplement potrzebuje jakieś osłonki na wątrobę albo jakieś dodatkowe wspomagacze ?

 2. Mam pytanie czy w dniu treningu tylko raz pic czy można dwa razy po treningu i jeszcze kiedyś

  1. raz dziennie

   1. Witam . Mam pytanie zawarte osłonek . Gdy będę spożywał suplement potrzebuje jakieś osłonki na wątrobę albo jakieś dodatkowe wspomagacze ?

 3. Lepszą od tribulonów i monohydratu polecam

 4. Czy te 5 miarek to 5 płaskich czy czubatych?

  1. Krzysztof, ja odmierzam płaskie, po prostu dociskając proszek na łyżce do ścianki opakowania 🙂

  2. wydaje mi sie ze to juz jeden..

 5. mam pytanie
  ważę nie całe 50 kg, jestem kobietą. Z tego co przeczytałam produkt MASS ATTACK jest dla osób, którzy chcą zbudować masę mieśniową. Czy w przypadku, gdy chce przytyć muszę tez odbywać treningi siłowe czy wystarczy tylko same spożywanie tego? (regularnie ćwiczę, ale są to lekkie ćwiczenia wykonywane w domu) Czy zakup tego produktu pomoże w zdrowym przytyciu? ile mniej więcej trwa cały proces? Są jakieś specjalne zalecenia? A może powinnam wybrać co innego?
  Proszę o pomoc, nie znam się na tym, wiec z góry przepraszam za błędy.

  1. na przytycie to gainer typu mutant mass a nie mass attack:) nie musisz cwiczyc jak chcesz przytyc chyba ze chcesz isc w mase miesniowa to wtedy musisz ale jak chcesz poprostu przytyc to Gainer z rana i przed snem (porcja jak na opakowaniu) i bedzie dobrze:) warto tez diete dorzucic

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *