Opinie

  1. Jest skuteczny lek na receptę ADENURIC w dawkach 80 mg i 120 mg . Ja stosuję pół tabletki 120 mg. U mnie obniża o 2 mg kwas moczowy w ciągu godziny

  2. Zbyt wiele sprzecznych informacji we wszystkich art. dotyczacych leczenia dny moczanowej. Raz pic sok z cytryny raz nie, raz pic sok z burakow raz nie, raz jesc papryke raz nie. Moze wszyscy madrale zbiora sie do kupy i uporzadkuja wiedze bo jak na razie to robicie piekielny metlik w naszych umeczonych glowach.

    1. Zgadzam się w 100% z opinią p. Tadeusza. Kompletny mętlik w artykułach dietetyków. Przecież to nie są ,,samouki”, opierające swoją wiedzę na doświadczeniach i przekazach babci, cioci lub pani Gożdzikowej ! W każdym artykule jest informacja o dyplomach ich (zazwyczaj) autorek. No to jak to jest z tą wiedzą? Wyuczona czy wydumana, fachowa medyczna czy na zlecenie? Czy ktoś z dyplomowanych dietetyków zajmie stanowisko w tej kwestii?

  3. Bardzo mi dokucza ta choroba bardzo bolą mięśnie

  4. Borykam się z dną od kilku dobrych lat :/ Dna moczanowa to niefajna przypadłość. Leczę się z niej od pewnego czasu, na szczęście widzę małe światełko w tunelu. Pomagają mi bardzo zioła i leczenie pijawkami. Polecam bardzo tą metodę, pomaga poradzić sobie z bólem i stanem zapalnym.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *