Opinie

 1. Witam ja mam nadżerkę żołądka ale u mnie pani doktor powiedziała że tego się nie leczy i sama już nie wiem co dalej.

 2. Cebula przy nadżerkach? dzisus kobieto…

 3. przechodziłam tą chorobę.
  a błędem było zbyt długie zwlekanie z leczeniem i rozpoznania choroby. Lekarze mówili , że choroba cięzka do wyleczenia,to był i ciężki okres w życiu z powodu dolegliwości.
  na moim przykładzie potwierdza się, że choroba jest możliwa do całkowitego wyleczenia.
  Jak mi się to udało? Leki, cierpliwość i dieta oparta na produktach konopny h jak olejek CBD 5 % decarboxylated 2 razy dzienie po 4 krople , nasiona konopne dodawane dodawane do jogurtów i wieczorem herbata konopna po posiłku takie produkty poleciła mi znajoma która leczyła chorobę nowotworowa i wtedy to bardzo pomogło jej przy problemach żołądkowych z odruchem wymiotnym
  Oczywiste, ze potrzeba czasu na wyleczenie. Mi lekarz przepisał helicid który łagodził objawy, co do diety… Trzeba się spiąć i odpuścić sobie wiele rzeczy, przynajmniej na jakiś czas. Moja dieta przez długi czas: śniadanie, kolacja – bułka z szynką, obiady – NA PARZE – kurczak, pulpety, ryż, ziemniaki, czasami jakieś warzywa. Mało przypraw. Warto poświęcić się przez pewien czas, a wyleczenie całkowite gwarantowane.
  Oczywiście raz na rok/pół roku objawy wracają (ale to np. po przyjmowaniu antybiotyku) przy czym muszę przyznać, że jem już wszystko! Nawet więcej niż ludzie niemający problemów z żołądkiem.
  Dlatego głowa do góry! 🙂 Da się z tego wyjść, trzeba dać sobie czas, przyjmować leki i stosować diete, później ewentualnie wdrażać więcej produktów jeśli poprawa samopoczucia wystąpi.

  1. Wspaniała reklama olejków. Szkoda tylko, że ich działanie nie zostało potwierdzone naukowo przy nadżerkach żołądka… Równie dobrze można jeść krzyż i popijać wodą święconą

  2. Dziękuje za ten wpis.Man problem z żołądkiem i muszę zastosować dietę.
   Pozdrawiam.

 4. To fakt lekarka mi zabroniła cebuli, choć uwielbiam pokrojoną i polozona na kromce chleba, czosnku, pory dwierzej.

 5. Cebula przy nadżerkach??? A owoce i warzywa to raczej nie surowe tylko gotowane …

 6. Cebula???

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *