Opinie

  1. Od lat wspomagam swoją dietę sokami i dzięki temu nie choruję, mam wigor i młody wygląd. Nie jestem zagorzałą fanką żadnej z diet. Uważam, że rozsądek i umiar we wszystkim każdemu wyjdzie na dobre. Nie mam problemów ze stawami. Uważam, że bardzo ważny jest ruch, sport czy jakakolwiek aktywność fizyczna. Soki polecam każdemu, bo są smaczne, łatwo przenikają do organizmu i są oczywiście zdrowe. Soki lepiej samemu wyciskać w wyciskarce wtedy mamy zachowane cenne witaminy i enzymy których nie mają soki ze sklepu.

  2. Dla wszystkich, którzy borykają się z problemem ze stawami to polecam wykonywać ćwiczenia na wzmocnienie stawów. Jest ich naprawdę dużo, można nawet wybrać się do fizjoterapeuty. Niestety lekarz typu ortopeda w takim wypadku (jeśli nie doszło do urazu mechanicznego) nie pomoże. To fizjoterapeuta ma o wiele większy wgląd w nasze mięśnie i ciało. W moim przypadku wizyty u fizjoterapeuty dopiero przyniosły ulgę.

  3. Witam ja tez już zmagam się ze chorymi stawami chyba z 20 lat już próbowałam wszystkiego nic mi nie pomaga nawet kolagen brałam naturalny z w C dysk mi wysiadł miałam wypadek w pracy po tym wypadku nie mogę pracować tak jak przedtem jak wezmę tabletki kolagen tylko chwilowo jest ulga i znowu to samo co mam robić Jeszcze nie długo temu pracowałam szybko i dobrze ale ale jak tylko wzięłam przeciw bólowy to na 3 godz pomogło i od nowa już teraz? nasila się coraz więcej i nie daje radę nawet fizycznie pracować już zmieniłam dietę nic białego żadnego pieczywa ryż tylko brązowy chleb tylko brązowy zobzcaymy co dalej witaminy na stawy biorę non stop galery tez sobie robię teraz zobaczę kolagen tez jem jajka tez gotuje kefiry i jogurty pije. Tez zależy od naszej diety wiec zmieniłam teraz czekam na rezultaty. Nawet zakupiłam olejki eteryczne którymi się smaruje po 2 kropelki do soku wlewam ja naprawdę dietetycznie dbam o siebie co mi jeszcze moze pomoc poradzicie dziekuje

    1. Dzien dobry. Równiez mam ogromnr kłopoty ze stawami kolan, mam skierowanie na operację, ale dopoki daje rade , to jeszcze odkładam, Trochę czuje się lepiej a to głównie za sprawą schudnięcia, W ciągu roku pozbyłam się 15 kilogramów, więc bardzo spokojnie, nie widać dodatkowych zmarszcek na buzi (mam 66 lat) a lekarz kazał jeszcze dobić do 20 kilogramów-1 kg ciała mniej ,to mniejsze obciążenie na kolana aż o 4-5 kilo,a więc ulga dla kolan ogromna.Pozdrawiam miło i życzę zdrowia
      Izabela

  4. Już rok się zmagam z bólem kolana.Tabletki przepisane przez lekarza nie pomagają.Od jutra będę się stosować do zaleceń zawartych w tym artykule.To dla mnie nowa nadzieja na pozbycie się moich dolegliwości.Dziękuje.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *