Opinie

 1. W grudniu miałam całkowita resekcje żołądka i do tej pory uczę się siebie co mogę a czego nie ponieważ rady książkowe nie wszystkie są dobre dla mnie i nie ukrywam że chętnie dowiem się o domowych sposobach na żywienie

 2. Bardzo mało jest napisane o diecie po całkowitym usunięciu żołądka i brak przykładowego jadłospisu.

  1. Straciłem żołądek 2002 r w lutym. Obecnie mam 80 lat i dość duże doświadczenie w diecie. Prowadzę dość czynny tryb życia. pracuję dorywczo jako geodeta przemysłowy czy budowlany.Ostatnie 3 zimy spędzałem na nartach, ok,2 razy tygodniowo. Właściwie to problemem jest tylko ilość, ale preferuję własne produkty, na ogół gotowane. Mogę dysutować na Facebooku jako andrzej leśniak.

   1. Bardzo chętnie skorzystam z Pana rad dotyczących żywienia po całkowitym wycięciu żołądka z powodu raka żołądka. Jestem dwa tyg. po operacji z tego tydzień w domu i tu zaczęły się problemy żywieniowe, nie bardzo wiem co powinnam jeść. Mam ciągle skurcze kiszek i ogólnie obolała. Jeżeli ma Pan jekies rady dla mnie to czekam z niecierpliwością. Dziękuję za pomoc.

   2. Andrzej Leśniak a może dołączyłbyś do grupy na facebooku ? Rak żołądka grupa wsparcia dla ludzi z nowotworem i ich bliskich. Może podzieliłbyś się jakimiś cennymi radami.

   3. jante [email protected]……. skozystam z rad zywienia jestem tez bez zladka od 2008
    pozdrawiam J

   4. bardzo chętnie skorzystałabym z rad

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *