Opinie

 1. Ta strona jest bardzo pozyteczna i przydatna. Ja mam pytanie na które nie mogę zdobyć odpowiedzi. Nie wiem, kto może mi pomóc. Cierpię na metaplazję żołądkowo-jelitową. Ostatnio trochę sytuacja się poprawiła. Chciałbym zdobyć dietę. Może specjalnie specjalnie zamówić za specjalną opłatą. Będę wdzięczny za pomoc i wiadomość w tej sprawie najlepiej na adres e-mail. . Z góry dziękuję.

 2. Witam. Syn (16 lat) choruje na Leśniowskiego-Crohna i do tego ma uczulenie na surowe owoce i warzywa. Mam problem co jemu dawać do jedzenia zarówno na śniadanie, obiad i kolację. W jakiej formie i jakie warzywa mogę jemu podawać ?

 3. Chyba znalazłem plagiat https://zdrowie.tvn.pl/a/dieta-ubogoresztkowa-dla-osob-z-problemami-jelitowymi-zasady-produkty-i-jadlospis#?
  A za artykuł bardzo dziękuję, dostałem dietę bezresztkową zamiast ubogoresztkowej, więc dzięki Pani będę mógł jeść niegotowane jabłka i chleb z mąki żytniej 750 😉

  Pozdrawiam,
  Piotr

  1. Dziękujemy za informację. Artykuł mimo, iż widać pewne podobieństwo nie jest plagiatem. Życzymy powodzenia i wytrwałości w stosowaniu diety.

 4. Bardzo dziekuje za pomic od trzech lat choruje na Lesniewskiego Crona bardzo mi pomoze ta swiadomosc ze wiem co mam jesc

  1. Dieta w tej jednostce chorobowe jest bardzo istotna. Cieszę się, że udało mi się pomóc!

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

No terms found or there was an error.