Opinie

 1. Ja właśnie też wpadam w depresję przez monotonne jedzenie. Zaczną nam się śnić goniące nas kurczaki w końcu :/ Bardzo zależy mi, żeby schudnąć i też już wyeliminowałam wszystko co może temu szkodzić, a sól to na 1 miejscu. Jak na razie efektów brak, chociaż chciałabym na siłownię chodzić, ale sama to się wstydzę, może też z kimś byłoby łatwiej? A może trzeba jakieś coś sobie dołączyć do tego kurczaka, żeby waga spadała, bo szlag człowieka trafi zanim się doczeka tych 4-5 kg mniej.

  1. Chcesz schudnąć to się kąp w soli 0,5Kg na wannę 2-3 razy w tygodniu.

  2. Jedz jak człowiek a nie jak świnia

   1. Chamstwo.

 2. Bardzo ciekawy artykuł. Nie słyszałem jeszcze o czarnej soli. Żyłem w przekonaniu, że właśnie sól szkodzi w odchudzaniu, bo zatrzymuje wodę w organiźmie. Teraz chyba kupię czarną sól, bo czasem fajnie jest na diecie coś lepiej doprawić. Ech, jedzenie monotonne, bo mało mam czasu na gotowanie i tylko ten kurczak i kurczak gotowany lub pieczony, a bez soli to tak średnio smakuje.

  1. Pod pojęciem “soli” rozumiesz sól kuchenną, stołową, morską, himalajską etc. czyli chlorek sodu. I owszem w większości jest ona szkodliwa, zwłaszcza w nadmiarze i powinno się ją ograniczać. Sole to po prostu rodzaj związków chemicznych mających różne składy i właściwości. Sól gorzka nie jest chlorkiem sodu tylko siarczanem magnezu. Nie może mieć więc działania. I sól gorzka nie ma walorów smakowych. Jeśli dodasz do kurczaka to zwyczajnie Ci współczuję.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *