Trizer – skład i dawkowanie

16 18 20

Chrom, galusan epigallokatechiny (EGCG), kapsaicyna, ekstrakt z ziaren zielonej kawy, wyciąg z mniszka lekarskiego i pokrzywy, kofeina, guarana, synefryna oraz L-tyrozyna. Na pierwszy rzut oka może to wyglądać jak przepis na jakąś magiczną miksturę bądź lista zakupów w sklepie dla małego chemika – lecz nic z tych rzeczy. Powyższy wykaz to nic innego jak zestawienie składników, na bazie których firma FITLABS stworzyła preparat Trizer, będący niewątpliwie najlepszym spalaczem tłuszczu dostępnym na rynku suplementów sportowych. Użyte składniki oraz zastosowane proporcje zostały dobrane na podstawie wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy sportowców, biotechnologów i dietetyków, dzięki czemu jego stosowanie charakteryzuje się wielopłaszczyznowym działaniem zapewniającym efekty już w pierwszych tygodniach stosowania.

Przyczyny problemów z masą ciała

Aby przedstawić, jak działa preparat Trizer, wystarczy skonfrontować go z odpowiedziami na proste pytanie „co jest główną przyczyną problemów z nadwagą?”. Oczywiście odpowiedzi nie będą żadnym zaskoczeniem, a do najpopularniejszych należą: źle zbilansowana dieta, brak motywacji i aktywności fizycznej oraz podjadanie niezdrowych i szybkich przekąsek. Przedstawione „argumenty” nie są również żadną nowością dla producentów preparatu Trizer, co jest powodem jego rozbudowanego składu przedstawionego na początku artykułu oraz dodatkowych bonusów związanych z zakupem produktu.

Trizer – skład

Spośród składników Trizera tkankę tłuszczową najskuteczniej spala galusan epigallokatechiny (otrzymywany z zielonej herbaty) oraz kapsaicyna (pozyskiwana z ostrych papryczek). Obie te substancje są silnymi termogenikami, których zadaniem jest przyspieszenie metabolizmu oraz podniesienie ciepłoty ciała, co bezpośrednio przekłada się na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. Wsparciem dla wspomnianego duetu jest ekstrakt z ziaren zielonej kawy, który stymuluje organizm do wykorzystywania zgromadzonych tłuszczów jako źródło energii, a nie na bieżąco dostarczanych węglowodanów.

Lecz spalanie tłuszczu to nie wszystko. Mało kto zdaje sobie sprawę, że dużą odpowiedzialność za powstałą nadwagę ponosi woda nagromadzona w tkankach w nadmiernych ilościach. Osłabienie naczyń limfatycznych powoduje wyciek płynów do tkanek, co wywołuje efekt napuchnięcia. Ekstrakty z ziela pokrzywy oraz mniszka lekarskiego działają moczopędnie, skutecznie usuwając nadmiar wody, zapobiegają jej ponownej retencji, a także pozytywnie wpływają na tempo trawienia.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie 15 składników zawartych w kapsułkach Trizera ma swoje źródło w naturze. Ekstrakty roślinne stanowią tradycyjny element medycyny, wywierają silny wpływ na organizm, pozwalając jednocześnie na jego sprawne oddziaływanie.

Kupując Trizer dostaniesz w cenie dietę

Dla zwiększenia efektywności w walce z dodatkowymi kilogramami producenci preparatu oferują swoim klientom skorzystanie z usług profesjonalnych dietetyków firmy FITLABS. Każda osoba, która zakupi preparat Trizer, otrzyma indywidualnie skomponowany plan żywieniowy na okres 30 dni całkowicie bezpłatnie. Takie działanie pozwoli nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale na stałe wprowadzi również zdrowe nawyki do codziennego planowania posiłków. Gdy już uda się zapanować nad dietą, a spalanie tkanki tłuszczowej nabierze odpowiedniego tempa – warto zadbać o kontrolę apetytu. W tej sytuacji doskonale spisuje się zawarty w preparacie chrom, który utrzymuje stały poziom cukru we krwi, co zapobiega zgubnym atakom głodu.

Trizer – dawkowanie

Przyjmowanie Trizera jest niezwykle proste, co wynika z faktu zamknięcia produktu w kapsułkach. W ciągu dnia należy przyjmować od 1 do 3 porcji. Dokładna ich ilość będzie zależna od zatłuszczenia sylwetki oraz indywidualnej odpowiedzi organizmu na składniki spalacza. Każda kapsułka powinna być przyjmowana na 30 minut przed rozpoczęciem posiłku. Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Warto zauważyć, że pomimo swojego niezwykle silnego działania Trizer nie powoduje żadnych skutków ubocznych, a jego stosowanie jest całkowicie bezpieczne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cały sekret bezpieczeństwa preparatu wynika z naturalnego pochodzenia użytych składników oraz przeprowadzenia szeregu badań i testów klinicznych. Dlatego jeżeli zależy Ci na szybkich efektach przy jednoczesnym zadbaniu o zdrowie organizmu – zastosuj preparat Trizer, gdyż lepszego rozwiązania po prostu nie znajdziesz.

Kup dietę online – od dietetyka
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Trizer – skład i dawkowanie - 3.7/5. Oddano 276 głosy.
Autor artykułu: