Dla kogo Trizer? Jak stosować

16 18 20

Jeżeli czytasz ten artykuł, to zapewne znajdujesz się w gronie osób, które postanowiły poważnie zadbać o swoją sylwetkę i zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Nie od dziś wiadomo, że sposobów, aby tego dokonać, jest naprawdę wiele i w większości przypadków dotyczą one zmiany diety oraz wzmożenia aktywności fizycznej, wśród której najczęściej wskazywaną jest regularny jogging. Bieganie swoją ogromną popularność zawdzięcza przede wszystkim wysokiej efektywności, niewielkim kosztom oraz faktowi, że uprawiać może je praktycznie każdy i wszędzie.

Osiągnięcie pierwszych rezultatów zarówno wizualnych, jak i tych mierzalnych (niższa masa ciała) jest możliwe już w pierwszych tygodniach treningów, a ich późniejszy postęp następuje systematycznie. Niestety po dłuższym okresie następuje moment będący zmorą każdego ćwiczącego, czyli faza stagnacji. Cechuje się ona zatrzymaniem dotychczasowego progresu, nawet pomimo zwiększenia intensywności wysiłku fizycznego. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest przegrana i należy pogodzić się z osiągniętymi rezultatami. W tej jakże kryzysowej sytuacji z odsieczą przychodzi firma FITLABS ze swoim sztandarowym produktem o nazwie Trizer.

Trizer to produkt, którego osobom śledzącym rynek suplementów przedstawiać nie trzeba. W zaledwie kilka tygodni po premierze został okrzyknięty niekwestionowanym liderem w kategorii spalaczy tłuszczu i nic nie zapowiada jego detronizacji. Dzięki swojej innowacyjnej formule doskonale sprawdza się na każdym etapie procesu odchudzania.

Dla kogo Trizer

Wyjście ze stanu otyłości z pewnością nie jest łatwym zadaniem. Komórki tłuszczowe są wypełnione materiałem energetycznym, przez co stają się bardziej odporne na działanie hormonu insuliny. Dodatkowo samodzielnie zaczynają wydzielać hormony zwane adipokinami, które wywołują stan insulinoodporności w innych tkankach organizmu. Rozwiązaniem problemu są składniki przywracające prawidłowe spalanie kwasów tłuszczowych. W przypadku Trizera są nimi kapsaicyna oraz epigallokatechiny. Innymi słowy Trizer wspomaga spalanie nadmiernej ilości kwasów tłuszczowych i oczyszczenie z nich organizmu. Jest to cecha, dzięki której osoby ze stwierdzoną nadwagą lub otyłością mogą w naprawdę szybkim czasie powrócić do prawidłowej masy ciała.

Trizer to jednak świetne narzędzie również dla osób potrzebujących zrzucić jedynie ostatnie kilogramy tłuszczu ze swej sylwetki. Trudności ze zrzuceniem masy w końcowej fazie odchudzania wynikają z faktu, że organizm osiągnął stan najbardziej zbliżony do „optymalnego” i broni się przed utratą dodatkowych kilogramów – czego głównymi powodami są tkanka tłuszczowa oraz nadmiar wody. Spalenie kolejnych procentów tkanki tłuszczowej, w momencie gdy osiągnęła już ona typowy dla organizmu poziom, jest niezwykle trudne – dlatego preparat Trizer wyposażono w trzy aktywne składniki. Pierwszym z nich jest ekstrakt z ziaren zielonej kawy. Ziarna te nie zostały poddane obróbce termicznej, dzięki czemu zachowały swoje naturalne właściwości, w tym drogocenny kwas chlorogenowy. Jego podstawowym działaniem jest ograniczenie wchłaniania cukrów, dzięki czemu organizm zmuszony jest do korzystania podczas wysiłku z nagromadzonych wcześniej źródeł energii, czyli odłożonych tłuszczów. Pozostałe dwie substancje będące pogromcami zalegającego tłuszczu to synefryna oraz tyrozyna. Do ich obowiązków należy stymulacja lipolizy, czyli procesu rozkładu trójglicerydów do glicerolu i kwasów tłuszczowych.

W poprzednim akapicie jako głównych winowajców nadmiernych kilogramów wymieniono tkankę tłuszczową oraz nadmiar wody. Scenariusz usunięcia tłuszczu został już zobrazowany, więc czas przejść do eliminacji nadwyżki wody w organizmie. Odpowiedzialnymi za ten proces są ekstrakty z mniszka lekarskiego oraz ziela pokrzywy, które działając moczopędnie, usuwają z organizmu wodę, zapobiegają przyszłej retencji, a także oczyszczają wątrobę i nerki.

Korzyści, jakie wynikają ze spalania tkanki tłuszczowej oraz pozbycia się nadmiaru płynów, to przede wszystkim poprawa ogólnego stanu zdrowia, utrata niechcianych kilogramów oraz zauważalne walory estetyczne. Tłuszcz oraz nadmiar wody zgromadzone są w większości pod skórą, co oznacza, że ich usunięcie uwydatni posiadaną muskulaturę, nadając sylwetce atrakcyjnego i sportowego wyglądu.

Trizer – jak stosować

Jak przyjmować suplement? Pytanie to często pojawia się przy okazji rozmów o suplementach. Producenci suplementów i eksperci zalecają realizację skomplikowanych protokołów skoncentrowanych na porach dnia oraz podziale na dni treningowe i nietreningowe. W przypadku Trizera niemożliwe wydaje się użycie słowa „skomplikowany”. Każdego dnia należy przyjmować przynajmniej jedną kapsułkę suplementu na 30 minut przed rozpoczęciem posiłku. Górny pułap suplementacyjny będzie wynosił 3 kapsułki Trizera dziennie.

Niezależnie od tego, czy masz nadwagę, czy jedynie drobną warstwę tłuszczu przykrywającą Twoje mięśnie brzucha – Trizer wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem, które doprowadzi sylwetkę do właściwego stanu. Producenci preparatu Trizer zadbali również o swoich klientów od strony odżywiania, gdyż każda osoba, która zakupi produkt, otrzyma darmowy, indywidualnie skomponowany plan żywieniowy obejmujący okres 30 dni.

Kup dietę online – od dietetyka
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Dla kogo Trizer? Jak stosować - 3.9/5. Oddano 120 głosy.
Autor artykułu: