Opinie

 1. witam, chcę podzielić się swoimi doświadczeniami jeżeli chodzi o leczenie stopy cukrzycowej. Moje wieloletnie zaniedbania a później żle leczona cukrzyca doprowadziła u mnie do wystąpienia stopy cukrzycowej. Leczenie tego jest trudne i długotrwałe. Bałam sie amputacji bo zaczęłam juz o tym coraz częściej słyszeć od lekarzy. To dało mi impuls do szukania pomocy za wszelką cenę. Trafiłam w końcu do przychodni. Tam zajęto się mną kompleksowo bo i zlecono mi badania które powinnam zrobić i opatrzono stopę tak aby ją ratować.Dodatkowo dostałam tyle wskazówek niby prostych jak picie odpowiedniej ilości wody czy namiary na buty lecznicze w których mogę chodzić więc poczułam sie wreszcie zaopiekowana.

  1. Na jaka.przychhodnie trafilas? Ja juz drugi raz borykam sie ze stopa cukrzycowej. Za pierwszym razem probowali mnie leczyc ( pond pol roku spiral I amputacja palace po palcu w koncu cala note odciel)
   Teraz chcialabym tego uniknac
   Prosze podaj acres przyvhofni

  2. To chyba najważniejsze, zeby trafic do odpowiedniej przychodni a nie do konowałow którzy widzą tylko amputację Pochwal się zatem tą przychodnią bo zasługuja na reklame ,a niejednemu też mogą pomóc

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *