Opinie

 1. Mialam wrzody zoladka i dwunastnicy,oraz stan zapalny zoladka i dwunastnicy,pilam trzy razy dziennie przed jedzeniem dwie lyzki stolowe soku z ziemniaka z sokiem z cytryny sok nie ciemnieje.Polecam rewelacyjny skuteczny soczek,pozbylam sie wrzodow i stanu zapalnego,w zeszlym roku w kwietniu,po dzis dzien pije sok z cytryna,na lepsze samopoczucie .Goraco polecam.

 2. Coś obrzydliwego i w ogole ciezko przelamac sie do picia regularnego ale potwierdzam pomaga jak nic innego, masakre mam w zoladku jakiej malo nadzerki, zapalenie takie az hemorodidy mi wychodzily 3 dzien pije i roznica kosmiczna

 3. Pije sok z ziemniaka na bóle wrzodowe i pomaga. Bóle zniknęły bez użycia leków, czuje się lepiej. Oczywiście do tego lekkostrawna dieta i siemię lniane 3 razy dziennie 30 min przed posiłkiem. Sok z dwóch, trzech ziemniaków, pół szklanki dwa razy dziennie rano i wieczorem na czczo z wyciskarki wolnoobrotowej. Do tego w środku dnia sok z białej kapusty z selerem naciowym albo z marchewką lub sam. Polecam.

  1. dzięki! spróbuję, pozdrawiam

  2. Panie Krzysiu a jak stolce nie ma pan zatwardzen albo biegunek

 4. Piłem sok ze świeźych ziemniaków wyciśnięty z wyciskarki niskoobrotowej przez 5 dni. Sok piłem małymi łykami na czczo pół godz przed śniadaniem. Pozbyłem się definitywnie zaburzeń gastrycznych – polecam.

  1. Ile.ziemniakow dawales do wyciskarki i jakie ziemniaki jak można spytac

 5. IBD do niesfoiste zapalenie jeslit. ISB to zespół jelita drażliwego

 6. A co z glikoalkaloidamu zawartymi w ziemniakach zwłaszcza młodych i marketowych?

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *