Opinie

  1. A ja mam pytanie…Otoz od prawie tygodnia zmagam sie prawdopodobnie z odwodnieniem ..4dni nawadniana kroplowkami a to glukoza a ta Nacl izotoniki..i nic nie przechodzi .czuje ciagle slabosc,potliwosc o mdlosci …czy to mozliwe przy odwodnieniu.??jal dlugo moze trwac taki stan???

  2. Ja ostatnio nie czuje się najlepiej. Mam bóle głowy i zawroty. Słabości i cały czas bym spała…. Czuję się zmęczona mimo iż ostatnio nie pracuje….malo pije bo nie chce i się pić. Czy to są objawy odwodnienia?

  3. Czy jak ma się odwodnienie trafia się do szpitala?Albo można zasłabnąc?

  4. Hej mam problem wiem że jestem odwodniona ale jaki kolwiek płyny powodują u mnie wymioty lekarze nie wiedzia co mi dolega

  5. Witam. Mam min takie objawy jak zmęczenie, i to co się z tym wiąże a przede wszystkim dziwne uczucie nierównej pracy serca zaraz po pracy czy wysiłku. Czy to może być spowodowane brakiem wody.? Fakt nie wiele pije bo mi się nie chce. Dodam ekg nic nie wykazało a w badaniach elektrostymulacja ok.

    1. Może to być kwestia odwodnienia. Coraz częściej słyszy się, że bardzo ważne jest picie min. 2 l wody dziennie. A czy z tarczycą wszystko dobrze?

  6. Właśnie zmagam się z odwodnieniem i do tego zapaleniem pęcherza, nigdy nie piłam wody,bo jeśli już spróbuję wodę, to wtedy występuje straszna suchość w ustach i jeszcze bardziej chce mi się pić. Teraz wiem,skąd u mnie złe samopoczucie,brak energii,stany placzliwosci, dziękuję za ten artykuł, bardzo mi pomógł.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *