Kubek, z którego woda będzie smakować jak Cola!

16 18 20

Amerykańska firma opracowała innowacyjny kubek Right Cup, który odmieni smak zwykłej wody, bez dodatku cukru i substancji smakowych. Idealne rozwiązanie dla osób dbających o linię!

Right Cup zmieni smak Twojej wody

Jednym z najważniejszych zasad zdrowej i zbilansowanej diety jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Dietetycy zalecają wypijanie od 1,5 do 2 litrów wody. Najlepsza pora, aby pić wodę to ok. 15–30 min. przed posiłkiem. Jednak wypijanie takiej ilości wody, dla niektórych staje się udręką. Próbują zastąpić ją słodkimi napojami lub sokami. Niestety nic tak dobrze nie nawadnia organizmu i nie dostarcza dodatkowych substancji mineralnych jak woda.

Nowojorska firma znalazła jednak rozwiązanie na ten problem. Right Cup zamienia smak zwykłej wody dzięki odpowiedniemu aromatowi. Jak wiemy nie tylko kubki smakowe pełnią ważną rolę w odczuwaniu smaku. Tak samo ważny jest zmysł powonienia, bez którego smak jest dla człowieka nierozpoznawalny. Pachnące kubki Right Cup dzięki wydzielaniu zapachu soku pomarańczowego czy coli, zmieniają także smak wody, który rozpoznawany jest przez mózg jako słodki napój gazowany.

Oczywiście nie pomaga to w nauce zdrowych nawyków żywieniowych. Kiedy kubek wywietrzeje, nadal chętniej sięgniemy po prawdziwą cole pełną cukru niż po zdrową wodę mineralną.

Kup dietę online – od dietetyka
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Kubek, z którego woda będzie smakować jak Cola! - 3.6/5. Oddano 17 głosy.
Autor artykułu: