Opinie

  1. Jestem na tej diecie. Przygotowywałam się 2 tygodnie (czytanie opracowań o diecie i białkach sirtuinowych, działaniu tych enzymów; listy zakupów; mentalne nastawienie). Pierwsze 3 dni przeszły dość łatwo, ale dało się zauważyć poirytowanie i występowały bóle głowy. Soki rewelacja! Waga zaczęła spadać.
    – W drugim dniu – potężny bół głowy, w czwartym dniu – wzdęcia, w piątym – lekka zgaga i nieprzyjemny zapach z żołądka. Czuję się opuchnięta, ale nie przerywam diety!
    Zaznaczę, że ten typ jedzenia był mi bliski (oprócz soków). Jadłam na co dzień rukolę, jarmuż, szpinak, seler naciowy, kurkumę.
    Mam 56 lat i muszę zobaczyć rezultaty SIRT!

  2. Autor chyba nie zapoznał się z ta metodoa ani jej wynikami. 3 dni, to nie długotrwałe stosowanie diety płynnej, a badaniami udowodnili, że masa miesniowa nie spadła, co zostało szeroko omówione w książce….

  3. Przerobiłam różne diety, ale naprawdę zaczęłam chudnąć dopiero gdy dołączyłam ruch. Odkąd ćwiczę lepiej się czuję i widzę, że skóra stała się bardziej jędrna i sprężysta. O to właśnie mi chodziło.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

No terms found or there was an error.