Opinie

 1. Ze zwierząt wygania pasożyty więc nie wiadomo czy z ludzi. Szkodzi roślinom więc wiadomo że ludziom. Hm….

 2. Ludzie są coraz bardziej świadomi negatywnej działalności bigfarmy

 3. Wszystko zależy od dawki. Przede wszystkim nie szkodzić a zwłaszcza sobie 🙂

 4. Witam czy ktoś podawał 18 m dziecku ten kompleks z orzecha ?

  1. Jak chcesz podać dziecku 18m? Przypuszczam że już 0,5metra było by ciężko w dziecko wcisnąć

 5. Jakoś kompletnie nie przebadane szczepionki i nie cieszą się waszym zainteresowaniem i krytyką. Najlepiej storpedować wszystko w czym mogą pomóc naturalne leki. Jakoś nasze babki używały tych specyfików bez ogłupiających ludzi badań klinicznych (przeważnie kłamliwych, wykonywanych na zamówienie farmacji i pod kątem potrzeb farmacji).

 6. To lepiej brać środki sztucznie otrzymywane, chemiczne. Ok… CZASAMI trzeba wziąć takie “coś” ale leczenie polega na dostosowaniu środków medycznych, najlepiej naturalnych jak czosnek, imbir, dzika róża itd w rozłożonym czasie.

  1. Kiedy ludzie leczą się od dawna znanymi naturalnymi środkami, wówczas koncerny farmaceutyczne nie zarabiają. Stąd pojawiają się takie artykuły na “zamówienie”, byle tylko trzymać ludzi w strachu.
   Szkoda, że nikt nie pisze o skutkach ubocznych, np. takiego ibuprofenu , gripexów, ect, które powodują udary mózgu. O tym cisza….

   1. Wszystkie medykamenty Farmakologiczne to trucizna znana nan już ze szkoły podstawowej że chemia truje ludzi z s sirodków chemicznych robi się leki farmaceutyczne od lat i zawsze te leki szkodziły tylko były mocniejsze i słabsze ale wszystkie bardzo szkodzą na organizm ludzki jedynie medycyna naturalna jest prawdziwą medycyna z której robi się prawdziwe leki które leczą człowieka i człowiek z dnia na dzień zdrowieje raz na zawsze a lekarz przepisze na nadciśnienie leki farmakologicznie i leczy 20 lat pacjenta i nie wyleczy nigdy a medycyna naturalna na na nadciśnienie to leczy i i wyleczy wciągu paru miesięcy dwóch albo trzech i nie tylko na nadciśnienie szereg innych leków taka jest praqwda bo Farmakologia to biznes i nic więcej

   2. Bravo!!!

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *