Opinie

  1. Tak naprawdę nie wiem czy pomaga. Brałam przez 1 miesiąc, dieta, ćwiczenia… Schudłam 4kg. Teraz idzie drugi miesiąc bez tabletek, ćwiczę godzinę czasu, odzywam się zdrowo czasami pozwolę sobie na coś słodkiego i mam 9kg mniej nie licząc poprzednie 4kg na tabletkach. Uwierzcie ja nie jadłam dużo, zdarzało się, że zjadłam dwa posiłki w ciągu dnia i to naprawdę małe porcje. Teraz jak zaczęłam normalnie (prawie) regularnie jeść, ćwiczyć to kg spadają bez tabletek. Trzeba jeść i się ruszać to jest moja żelazna zasada.

  2. Zawroty głowy, zgaga, biegunka.

  3. Żeby to działało trzeba również ćwiczyć np po 1 godz na orbitreku albo cokolwiek robić, osoby które mówią, że są na diecie i zażywają takie suplementy oraz mówią, że nie działa – RUSZCIE TYŁKI Z DOMU – sama dieta i suplementy wspomagające dużo nie pomogą – CHCESZ SCHUDNĄĆ – RUSZA SIĘ ! Jest to podstawa do schudnięcia !

  4. Boje się go stosować po 1 tabletce już zle się czuje a gdybym miała zażyć 4 tak jak zalecają na dzień to chyba bym się przekręciła ….serce boli w głowie też nie tak jakoś dziwnie ……

    1. No właśnie, w głowie się kręci i jakieś drżenie ciała jakby serce dygotało. Strach to brać. Po kilku tabletkach kończę.

  5. NIE DZIAŁA OSTRZEGAM! Jestem 2 miesiące na diecie, po 1 miesiącu traciłam na wadze 1kg na tydzień, w drugim miesiącu nadal trzymając diete i wspomagając się red burn nadal 1kg na tydzień! Suplement w niczym kompletnie NIE POMAGA! NIC A NIC! moja przyjacióła również na diecie nie poleca, gdyż red burn to tylko WYRZUCONE PIENIĄDZE! NIE MA efektu

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

No terms found or there was an error.