Dzięki kozieradce szybciej spalisz tkankę tłuszczową i zbudujesz mięśnie

16 18 20

Kozieradka to zioło, często stosowane w kuchni jako przyprawa. Warto wiedzieć, że posiada wiele właściwości, które pomogą nam w osiągnięciu pięknej i umięśnionej sylwetki. Polecana szczególnie Panom.

Kozieradka wspomoże budowę sylwetki

Pewnie nie raz Wasza motywacja spadała, kiedy po miesiącu intensywnych treningów waga niedostatecznie spadła, a tłuszcz z uporczywych miejsc nie chce znikać. Oczywiście do treningów należy dostosować odpowiednią dietę redukcyjną, która jest podstawą odchudzania. Można jednak sięgnąć po produkty, które jeszcze bardziej zintensyfikują utratę tkanki tłuszczowej. Jedną z takich roślin jest kozieradka.

Kozieradka, zwana inaczej koniczyną grecką jest źródłem żelaza, selenu i krzemu – pierwiastków, których nie może zabraknąć w diecie osób uprawiających sport. Kozieradka jest polecana szczególnie Panom, bowiem podwyższa poziom testosteronu. Uważana jest między innymi za naturalny afrodyzjak. Wpływa także na samopoczucie oraz zwiększa efekty treningów siłowych. Dzięki wyższemu poziomowi testosteronu szybciej spalamy tkankę tłuszczową, a w zamian budujemy swoje mięśnie.

Dla Panów zatem polecamy kozieradkę, a dla Pań proponujemy inne przyprawy, które przyspieszą metabolizm m.in. chili czy imbir. Dzięki nim również szybciej zauważymy efekty naszych treningów i diety.

Kup dietę online – od dietetyka
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Dzięki kozieradce szybciej spalisz tkankę tłuszczową i zbudujesz mięśnie - 3.7/5. Oddano 33 głosy.
Autor artykułu: