Borówki i czerwone wino na problemy z erekcją!

16 18 20

Po co brać sztuczne medykamenty, które niosą ze sobą inne zagrożenia, jeśli rozwiązanie na nasze bolączki często leży w naturze. Rozwiązanie problemu z erekcją u Panów w łatwy sposób można odnaleźć m.in. w czerwonym winie lub borówkach.  

Cenne flawonoidy poprawią erekcję

Problemy z erekcją to pierwsze oznaki zaburzeń naczyniowych u Panów. Pomóc mogą na to flawonoidy, przeciwutleniacze, które wykazują właściwości wzmacniające naczynia krwionośne oraz cały układ krążenia.  

Naukowcy z Uniwersytetu Wschodniej Anglii i Uniwersytetu Harvarda potwierdzili, że najskuteczniejsze w walce z zaburzeniami erekcji są antocyjany, które możemy znaleźć w borówkach, jeżynach czy czarnej porzeczce. Także czerwone wino obfituje w cenne substancje. Szczególnie domowe wino z czarnej porzeczki pomoże utrzymać ciało w świetnej kondycji. Jeden kieliszek do obiadu czy romantycznej kolacji może okazać się niezwykle skuteczny.  

Chcąc jeszcze bardziej wzmocnić swoje życie seksualne można także podczas przygotowania romantycznej kolacji użyć nieco naturalnych afrodyzjaków. Wśród nich znajdziemy zarówno te dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Literatura:

https://www.uea.ac.uk/about/-/blueberries-citrus-fruits-and-red-wine-associated-with-a-reduced-risk-of-developing-erectile-dysfunction

 

Kup dietę online – od dietetyka
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Borówki i czerwone wino na problemy z erekcją! - 3.7/5. Oddano 7 głosy.
Autor artykułu: