TiqDiet – aplikacja dla dietetyków. Zrewolucjonizuje Twoją pracę!

16 18 20

Dla dietetyka to ogromna pomoc, a dla klienta to świetny sposób na motywację! Rozpocznij grę o lepszą sylwetkę!

TiqDiet – nowoczesność w dietetyce

Każdy kto choć raz podejmował się przestrzegania ściśle wyznaczonej diety wie, jak bardzo może być to trudne. Każdy dietetyk z kolei jest świadom, jak wiele musi włożyć wysiłku w swoją pracę, aby klient osiągnął upragniony cel, a jak często motywacja na odległość okazuje się niewystarczająca. Aplikacja TiqDiet może przynieść w tej kwestii pewne rozwiązanie.

Aplikacja ta z pewnością usprawni pracę dietetyka i kontakt z klientem. Umożliwia ona wprowadzenie wszelkich indywidualnych zaleceń dla klienta i monitorowanie jego postępów. Wszystko w prostej formie dziennika postępów. Motywacja klienta także wzrasta, bowiem dąży do tego, aby w 100% odhaczyć zalecenia dietetyka, dodatkowo wszystko ma zawsze pod ręką w swoim smartfonie.

Aplikacji tego typu jest wiele. Współczesny świat technologii oferuje nam dużo rozwiązań, dzięki którym możemy kontrolować swoje poczynania sportowe czy dietetyczne. We wszystkich aplikacjach fitness system kontrolowania i wizualizacji wyników, a także rywalizacja wśród znajomych wpływa na zwiększenie motywacji i wytrwanie w postanowieniach. Aplikacja TiqDiet jest jednak jedyną, w której po drugiej stronie mamy specjalistę. Bo to właśnie on kontroluje nasze wyniki i obserwuje postępy, a także dopasowuje kolejne zalecenia. To z pewnością duże usprawnienie kontaktu specjalista – klient.

Literatura:

http://tiqdiet.com/

 

Kup dietę online – od dietetyka
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
TiqDiet – aplikacja dla dietetyków. Zrewolucjonizuje Twoją pracę! - 3.5/5. Oddano 20 głosy.
Autor artykułu:

Opinie

 • Kasia 17.03.2016, 10:36

  Zapowiada się ciekawie. Chętnie przetestuję! Zapisałam się na stronie. Czy wiadomo, kiedy TiqDiet będzie już dostępny?

  Odpowiedz
 • Karol 16.05.2017, 3:08

  Super program dla dietetyków! Gorąco polecam!

  Odpowiedz
 • Ania 05.07.2017, 8:24

  Beznadziejny program. Wszystkim odradzam.. Wprowadzają jakieś zmiany bez wcześniejszego poinformowania. Utrudniają tworzenie jadłospisów. ( 3 razy prowadzać to samo danie do jadłopsisu). A PDF.. Śmiech na sali.. Wszystko dosłownie na sobie. Zero odstępów. Koszmar nie program.

  Odpowiedz
 • mikulska beata 24.08.2017, 1:36

  Witam serdecznie myślę że żle zrozumiałam to ja chciałam skorzystać z diety pozdrawiam pa kochani program super gratulacje pa, pa …

  Odpowiedz
 • Małgorzata Biernacka 19.12.2017, 11:59

  Korzystam już prawie pół roku. Chyba najlepszy program dla dietetyków. Jak się pojawiają błędy to po kontakcie z Panią ze strony w miarę szybko naprawiają. Super, że się rozwijają. Widać ciągłe zmiany i to na lepsze 😉

  Odpowiedz
 • Ż 17.03.2020, 9:40

  Nie polecam. Wprowadzają badziewie zmiany nikomu nie potrzebne. Nie da się ukryć tandetnej tabeleczki na koncu.

  Odpowiedz

Napisz swoją opinię

Twoja opinia jest ważna. Zarówno dla nas jak i innych osób korzystających z naszego serwisu.

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Obowiązkowe pola są oznaczone