Opinie

  1. Kefir jest super bez wątpienia. Czyni cuda uzdrawiające z kaca. Ponadto wszelkiego rodzaju kiszonki. Np. należy pić wodę po kiszonkach. Ogórki kiszone, kapusta, pomidory, marchewka, cebula, czosnek. Wszystkie kiszonki posiadają kwas mlekowy. Wystarczy poczytać o jego właściwościach. Polecam jeść, pić produkty fermentowane nie tylko, aby uleczyć kaca.

  2. O tak sok pomidorowy jest super pomocny na kaca, ja też pije butelkę tarczyna. Kefir też jet dobry, ogólnie trzeba zjeść dosyć syte śniadanie i mi to też pomaga szybciej dojść do siebie.

  3. Na kaca sok pomidorowy jest dla mnie najlepszy, zawsze piję butelkę pomidorowego, doprawiam chilli i solą 🙂 Jest pycha. Co do kefiru to nie próbowałam. Ale trzeba tez pić sporo wody , żeby dobrze nawodnić organizm.

  4. Mam wrażenie, że temat kaca to niekończąca się historia, a każda zakrapiana impreza uczy czegoś nowego w tej kwestii. Zwolennikiem kefiru nie jestem, natomiast chętnie sięgam po sok pomidorowy i wodę z cytryną. Pomaga mi też ciepły prysznic i sen.

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *