Roślina niezawodna w regeneracji wątroby!

16 18 20

Roślina, której nie może zabraknąć w apteczce osób cierpiących z powodu źle funkcjonującej wątroby. To idealny i naturalny sposób na regenerację organu.

Ostropest plamisty niezawodny w chorobach wątroby

Źle funkcjonująca wątroba może przysporzyć wielu problemów i utrudnić codzienne życie. Szczególnie odczuwają to osoby z chorobą alkoholową, wirusowym zapaleniem wątroby typu C, marskością wątroby czy stłuszczeniem wątroby. Ostropest plamisty jest idealną rośliną wspomagającą leczenie odwykowe i odbudowę wątroby po przebytych chorobach.

Ta niezwykła roślina swoje właściwości zawdzięcza głównie zawartemu w niej silnemu przeciwutleniaczu – sylimarynie. Substancja ta działa silnie odtruwająco i regeneracyjnie na wątrobę. Można ją znaleźć także w lekach lub sięgnąć po naturalne źródło, czyli ostropest plamisty.

W prewencji chorób wątroby, a także w ich leczeniu ważną rolę odgrywa dieta. Jeśli chcemy cieszyć się zdrową wątrobą zapoznajmy się z najważniejszymi wskazówkami diety wątrobowej. To właśnie ona ochroni nas przed groźnymi dla zdrowia chorobami.

Kup dietę online – od dietetyka
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Roślina niezawodna w regeneracji wątroby! - 3.7/5. Oddano 64 głosy.
Autor artykułu: