Męskie problemy w sypialni – jak je rozpoznać?

16 18 20

Mężczyźni swoją niedyspozycję często ukrywają, co nie wypływa dobrze na związek. Jak rozpoznać i jak sobie z nią radzić?

Niedyspozycja w łóżku

Życie seksualne wielu par nie układa się zawsze tak jakby tego chciały. Wpływa to nie tylko na napięcia rosnące pomiędzy partnerami, ale rodzi także niezrozumienie i prowadzi do wielu kłótni a nawet rozstania. Na chwilową niedyspozycję może mieć wpływ wiele czynników. Kobiety zazwyczaj lepiej to znoszą, jednak dla mężczyzn jest to nadal drażliwy temat.

Mężczyźni zazwyczaj ukrywają swoją niedyspozycję uciekając w pracę lub tłumacząc się zmęczeniem. Niektórzy obwiniają swoją partnerkę, a inni tłumaczą się różnymi dolegliwościami i chorobami. Niejednokrotnie odbija się to na partnerce, która w sobie doszukuje się  przyczyn braku zainteresowania ze strony partnera, często podejrzewa go również o zdradę, co odbija negatywnie na wzajemnej relacji.

Podstawą udanego związku w każdym aspekcie jest szczera rozmowa. Bez tej jakże ważnej podstawy trudno uniknąć chwilowych kryzysów, które mogą prowadzić do rozstania. Na wpływ naszego libido ma wiele czynników. Zwykły stres może skutecznie zniechęcić nas do zbliżenia. Warto zatem zadbać o miłą atmosferę, która pomoże się zrelaksować. Wspólna romantyczna kolacja, to jeden z najlepszych sposobów. Nie bez powodu mówi się „przez żołądek do serca”. Aby jeszcze bardziej spotęgować ten efekt warto sięgnąć po naturalne afrodyzjaki.

 

Kup dietę online – od dietetyka
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Męskie problemy w sypialni – jak je rozpoznać? - 4.3/5. Oddano 4 głosy.
Autor artykułu: