Dieta odchudzająca z cudownymi koktajlami

16 18 20

Po wielkim sukcesie i tak samo wielkiej klęsce diety Dukana, ostrożniej podchodzimy do diet białkowych. Dieta OXY pomimo dużej ilości białka w jadłospisie zapewnia, że jest bezpieczna i zbilansowana, a wszystko dzięki cudownym koktajlom.

Na szczupłą sylwetkę – cudowne koktajle

Istnieje wiele gotowych diet cud, które kuszą nas zapewnieniami o szybkich i zadowalających efektach. Wiele z nich zapewnia indywidualnie dobrany jadłospis – oczywiście za odpowiednią opłatą. W przypadku diety OXY jadłospis generowany jest za pomocą danych, które klient wprowadza do systemu.

Dieta OXY to dieta proteinowa, zakładająca dość dużą ilość białka. O skutkach nadmiaru tego składnika w organizmie możecie przeczytać przy wadach diety Dukana. W przypadku tej diety dochodziło do skrajnego wyczerpania organizmu i stałych uszkodzeń w obrębie wielu organów. Twórcy diety OXY jednak zapewniają, że dzięki odpowiednio przygotowanym koktajlom unikniemy wszystkich negatywnych skutków.

Jak się okazuje w cudownych koktajlach nie ma tak naprawdę nic wyjątkowego. To kompozycja owoców, warzyw i ziół, które równie dobrze możemy sami przygotować w swoim domu. Także indywidualnie dobrany jadłospis jest wątpliwym plusem tej diety. Żaden system nie zastąpi dietetyka, który przy komponowaniu jadłospisu weźmie pod uwagę również nasze preferencje smakowe, a także wyniki badań. Nie dajmy się zatem nabrać na kolejną dietę cud, nic nie zastąpi zdrowego i zbilansowanego sposobu żywienia.

Kup dietę online – od dietetyka
Zobacz również:
Opublikowano ponad miesiąc temu
Oceń artykuł
Dieta odchudzająca z cudownymi koktajlami - 3.8/5. Oddano 8 głosy.
Autor artykułu: