Opinie

 1. Świat jest pełny paradoksu:)
  Zobaczyć osobę otyłą wyzywa się ją od grubasów, tuczników, baleronów, itp Piętnuje się ją, jakby była zwierzęciem w cyrku. Tolerancja w Polsce pozostawia sporo do życzenia. Zapomniałam, przecież jesteśmy kolebą tolerancji w kraju katolickim JEDYNIE na papierze:) Kiedy osoba otyła “weźmie się za siebie”, słyszy też wiele kąśliwych komentarzy na swój temat w tym to że wygląda jak wieprz o czym osoba otyła wie, bo chyba ma lustro w domu (wow)
  Sama byłam obiektem drwin w momencie kiedy stary dziad o aparycji pozostawiającej wiele do życzenia, podszedł do mnie w momencie kiedy spieszyłam się na osiedlową siłownie z butelką wody w ręku. Nie obyło się bez wyzwisk itp. Problem tego zakompleksionego tworu polegał na tym, że znam swoją wartość i wiem kim jestem…
  Kochana Redakcjo,
  zamiast wypisywać porady jak schudnąć może we współczesnym świecie powinno się mówić o tym głośno o chorobach psychicznych zakompleksionych narcyzów i dobrym wychowaniu, bo kultura “januszy cywilizacji” pozostawia jeszcze dużo do życzenia.
  Może jakiś artykuł, który pomoże osobom zmagającym się każdego dnia ze swoimi kilogramami o skutecznej walce z atakującymi ich abderytami ( przypominam tylko: abderyci to osoby tępe, ograniczone, głupie).
  Myślę że wniesie to więcej pożytku niż szkody…Dobrego dnia wszystkim…

Napisz swoją opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *